Kategorija: 'Filmai'

Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 07 28, 18:31   0

Nepaprastas žmogus-voras 2 / The Amazing Spider-Man 2

Antrojoje Žmogaus-Voro dalyje Piteris Parkeris toliau gyvena dvigubą gyvenimą. Jis stengiasi būti pavyzdinga studentas ir mylintis vaikinas, tačiau užsivilkęs raudonai mėlyną kostiumą, Piteris tampa daugelio "Marvel" visatos fanų numylėtiniu - Žmogumi-Voru.

Tęsinyje Piteris ir toliau mėgins išsiaiškinti mįslingas tėvų žūties aplinkybes, kurios nenumaldomai ves mūsų herojų link visagalės "Oscorp" kompanijos. Negana to, kelią jam pastos net keli "Žmogaus-Voro" pasaulio niekšai - Rhino, Electro bei Žaliasis Goblinas.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 02:21:34
Rezoliucija: 320x480

Užima: 479 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 28, 14:43   0

Apgaules Meistrai / Now You See Me

Keturi nerealūs fokusininkai. Trys neįtikėtinos vagystės. Vienas milijardas tikrų dolerių. Tai tikrai ne iliuzija! Akimirksniu įtraukiantis, nuo pirmos iki finalinės minutės stebinantis, paslaptingai užburiantis ir linksmai nuteikiantis kriminalinis trileris, kai magiškų iliuzijų fokusai pavirsta šelmiška vagyste iš banko seifo."Keturiais raiteliais" pasikrikštyję garsiausi pasaulio iliuzionistai sustrateguoja stulbinančiai intriguojantį šou magiškam pasipriešinimui prieš nebaudžiamai klestinčią korupciją ir bankininkų godumą. Per pasirodymo valandą jie sugeba transportuoti burtais atrinktą savanorį į nelegalia veikla pagarsėjusį banką ir padeda įvykdyti meistrišką vagystę, o pasisavintus pinigus draugiškai išdalina visiems šou žiūrovams.Kaip jie tai padaro - paslaptis.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 01:55:21
Rezoliucija: 320x480

Užima: 470 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 24, 09:51   1

Socialinis tinklalapis / The Social Network

Vieną 2003 m. naktį Harvardą bebaigiantis kompiuterių programavimo genijus Markas Zakerbergas sėda prie kompiuterio ir ima karštligiškai dirbti: jis turi naują idėją. Įkarščio apimtas studentas "blog'ina" ir programuoja. Netrukus pasaulį išvysta naujas skaitmeninio pasaulio stebuklas.Tai socialinis tinklapis, kurį mes pažįstame "Facebook" vardu. Greitai Marko darbo vaisius tampa beprotiškai populiarus: praėjus vos šešeriems metams Markas Zakerbergas turi net 500 milijonų draugų. Kompiuterių genijus tampa jauniausiu milijardieriumi pasaulyje ir istorijoje... Tačiau sėkmė jaunajam verslininkui atneša ir problemas: tiek asmenines, tiek teisines. Atrodo, jog susidraugavęs su 500 milijonais žmonių neišvengiamai įsigysi ir keletą priešų.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 02:00:27
Rezoliucija: 320x480

Užima: 273 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 24, 09:40   0

Džobsas / jOBS

Biografinis filmas „Jobs“ – tai pasakojimas apie išskirtinę asmenybę šių laikų istorijoje – technologijų amžiaus ikoną, brangiausio pasaulyje prekės ženklo „Apple“ įkūrėją Steve‘ą Jobsą.Kaip jaunystėje kvaišalus išbandęs maištingas hipis, metęs mokslus koledže ir neturėdamas nė cento kišenėje sugebėjo sukurti vieną didžiausių verslo imperijų pasaulyje?Jobsas buvo perfekcionistas, nepaisantis jokių taisyklių, turintis beprotiškų ambicijų ir girdintis tik savo nuomonę. Jis galėjo atleisti darbuotoją lifte per keliolika sekundžių, kol liftas pakildavo į jo aukštą, bet tą patį vakarą puldavo isteriškai žliumbti, jei negaudavo staliuko pamėgtame restorane.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 02:08:14
Rezoliucija: 320x480

Užima: 492 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 21, 14:49   0

Gran Torino / Gran Torino

Voltas Kovalskis – atsiskyrėlis, buvęs Korėjos karo veteranas. Jis didžiuojasi gerai išlaikytu kolekciniu 1972 m. automobiliu "Gran Torino", prie kurio niekam neleidžiama nė prisiartinti.Ilgapirštis kaimynų sūnus Tao, vietinės paauglių gaujos spaudžiamas, išdrįsta pasikėsinti į veterano legendinį automobilį. Irzlus seniokas ryžtasi peraukėti jaunimą ir lyg netyčia išsitraukia seną šautuvą...

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 01:56:34
Rezoliucija: 320x480

Užima: 575 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 21, 09:22   0

Įstatymus gerbiantis pilietis / Law Abiding Citizen

Žiauriai nužudoma Klaido Šeltono šeima, žudikai sulaikomi. Deja, dėl netinkamų policijos veiksmų prokuroras turi tik netiesioginius įrodymus, todėl priverčia nusikaltėlius liudyti vienas prieš kitą.Po dešimties metų, vykdant vieno iš žudikų mirties bausmę, jis miršta siaubingose kančiose. Paaiškėja, kad kažkas to siekė tyčia. Kitas Šeltono šeimos žudikas randamas negyvas, subjaurotas. Prokuroras įtaria Šeltoną ir jį sulaiko.Pamažu aiškėja, kad Šeltonas paskelbė karą teisinei sistemai ir visiems, susijusiems su jo artimųjų žūtimi. Prokuroras bando užkirsti jam kelią, tačiau Šeltoną pričiupti nelengva.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 01:48:29
Rezoliucija: 320x480

Užima: 296 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 10, 17:27   0 Skaityti toliau...

ROBOTAS POLICININKAS/RoboCop (1987)

Netolimoje ateityje naujai perkeltas Detroito policijos pareigūnas perdaromas į nepažeidžiamą kibernetinį policininką po tai, kai buvo suplėšytas į gabalus gaujos nusikaltėlių apleistame sandėlyje. Atgimęs kaip robotas policininkas, jis užprogramuojamas tarnauti ir ginti Detroito piliečius bei panaikinti miesto gatvėse siautėjančius nusikaltimus tam, kad būtų vykdomas miesto rekonstrukcijos projektas. Tačiau kartą atlikęs užduotį, jis įsibrauna į kompanijos, kuri jį sukūrė, vidų. Info apie filmą Skaityti toliau... Dėkojame DeathLukas.

Užima: 200 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 05 05, 18:11   3 Skaityti toliau...

RoboCop 2014

Naudojant pažangiausias technologijas, gimsta robotas-policininkas: pusiau žmogus, pusiau mašina. Nenugalimas ir nesužeidžiamas kyborgas greitai užsitarnauja eilinių amerikiečių pagarbą ir meilę. Mintyse jau skaičiuodami būsimą pelną, kompanijos akcininkai planuoja, kad robotai-policininkai greitai patruliuos visuose Amerikos miestuose. Tačiau jie nenumatė vieno niuanso: giliai viduje, po roboto šarvais vis dar slypi priesaikai atsidavusio ir tiesą mylinčio žmogaus jausmai. Tokio, kuris neužsimerks prieš neteisybę - net ir tuo atveju, jei neteisūs yra jo paties kūrėjai. Dėkojame qoxass
Info apie filmą Skaityti toliau...


Užima: 289 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 04 27, 13:21   2

Stivas Džobsas: ir dar šis tas / Steve Jobs: One Last Thing

Praėjus vos porai mėnesių po garsaus XXI amžiaus novatoriaus, kompanijos „Apple“ įkūrėjo ir vadovo Steve'o Jobso mirties pasirodęs dokumentinis filmas pasakoja apie šio kompiuterių genijaus gyvenimo kasdienybę ir darbus. Tai žmogus, savo idėjomis pakeitęs pasaulį, padaręs įtaką visų mūsų ir būsimų kartų gyvenimui, sukūręs tokias technologijas, be kurių neįmanoma dabartinė mūsų veikla. Drauge su jo kolegomis, istorikais, analitikais ir technologijų ekspertais mes leisimės į Steve'o Jobso vizijų pasaulį, sužinosim apie jo asmenybę, praradimus, milžiniškos sėkmės istoriją, meno ir technikos pasaulį, pasiekimus, išdavystes ir draugus...

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 00:55:54
Rezoliucija: 320x480
Žanras: Dokumentinis

Užima: 217 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 04 26, 11:57   0

Didžioji kova / Grudge Match

Filmas pasakos apie du, jau į pensiją išėjusius boksininkus Bilį "Vaikį" Makdoneną ir Henrį "Skustuvą" Šarpą, kurie savo laiku buvo geriausi Pitsburgo boksininkai. Dar būdami jėgų žydėjime, sportininkai nutarė išsiaiškinti santykius, tačiau prieš pat epinį mačą, vienas jų paskelbė išeinantis į pensiją.Dabar, po 30 metų, atsitiktinai susitikę kompiuterinio žaidimo kūrimo aikštelėje, boksininkai vėl pajunta juos vienijusią neapykantą ir kimba vienas į kitam į atlapus. Pasaulis pagaliau išvys 30 metų lauktą dvikovą!

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 01:53:16
Rezoliucija: 320x480

Užima: 380 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Eiti į puslapį:  1 2 3 ... 150 151 152