Kategorija: 'Filmai'

Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 04 03, 13:54   1

Naminių Gyvūnėlių Kapinės | Pet Sematary


Daktaras Luisas atvyksta į mažą miestelį, jis dirba gydytoju. Naujasis šeimos namas stovi tankaus ir didingo miško pakraštyje. Miške yra mažos ir niūrios kapinaitės, kur vietiniai gyventojai laidoja naminius gyvulėlius.Nelaimė ir Luiso šeimoje. Visų numylėtinis katinas Čiorčas papuola po automobilio ratais. Šeima šokiruota ir daktaras Luisas ryžtasi netikėtam žingsniui. Jis palaidoja katiną labai senose apleistose indėnų kapinėse, kurios pagal legendą turi paslaptingų galių prikelti mirusiuosius. Ir štai vieną naktį žuvęs katinas grįžta.Dėkojame qoxass.

Trukmė: 1h 42min
Rezoliucija: 704x400
Kalba: Lietuvių

Užima: 284 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 25, 12:28   1

47 Roninai / 47 Ronin (2013)


Istorijos centre – 47 roninai (samurajai be Mokytojo), kurie, netekę savo Mokytojo prisiekia atkeršyti už jo mirtį, nepaisydami už tai jų lauksiančio mirties nuosprendžio. Laukdami tinkamos progos ir regzdami tamsiąsias jėgas nugalėsiantį keršto planą samurajai sutinka Kai (akt. Keanu Reeves) – paslaptingą ir aplinkinių išduotą atsiskyrėlį, regis, paties likimo pasirenkamą vienam didingiausių Rytuose įvykdytų žygių. Prisijungęs prie 47 roninų vadeivos Oiši (akt. Hiroyuki Sanada), Kai išdrįsta mesti iššūkį mirčiai ir, lydimas būrio Mokytojo pasekėjų, prisiekia drauge įvykdyti jų misiją.Dėkojame Renzius.

Trukmė: 01:58:34
Žanras: Veiksmas, Drama
Rezoliucija: 720x304
Kalba: Lietuvių

Užima: 281.6 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 24, 16:40   1

Sąmokslas / The Conspiracy 2012


Filmas apie tai, kaip "sąmokslo teorija" priveda prie katastrofiškų padarinių, kai filmo kūrėjai atskleidžia senos ir pavojingos slaptos bendruomenės egzistavimą...Dėkojame Renzius.

Trukmė: 01:23:22
Žanras: Siaubo / Trileris
Rezoliucija: 720x304
Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Užima: 279 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 22, 01:47   0 Skaityti toliau...

Automobilis 19 | Vehicle 19

Lygtinai iš kalėjimo paleistas vyras vardu Maiklas atvyksta į Afriką. Jam reikia išspręsti kelis reikalus su savo buvusią žmoną. Automobilių nuomos punkte Maiklas išsinuomoja automobilį. Išsinuomotame automobilyje jis randa ginklą ir ant galinės sėdynės surištą moterį. Paaiškėja, kad korumpuoti policininkai ketino atsikratyti šia moterimi kaip nereikalinga liudininke. Nepažįstamame mieste Maiklui tenka kovoti su korumpuotais teisėsaugos pareigūnais. Dėkojame qoxass.

Info apie filmą ir atsisiuntimo nuoroda Skaityti toliau...
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 19, 18:56   2

Nevykėliai po priedanga | 21 Jump Street

Policininkai-nevykėliai Dženkas ir Šmidtas nuo pat lemtingo susitikimo akademijoje suprato, kad jų asmeniniai privalumai ir nepataisomi trūkumai šauniai kompensuos skylėto išsilavinimo ir tingių treniruočių spragas. Puskvailių vyrukų duetas apsisprendžia patruliuoti ir saugoti įstatymus kartu. Jie dviese mina ratus dviračiais ir laukia galimybės ką nors areštuoti ar pagaudyti kokį prasikaltusį negerietį.Jaunatviškai atrodantys vyrukai gauna rimtą užduotį, dėl kurios nenori terliotis kiti pareigūnai. Uniformuoti bičiuliai turės apsimesti Sagano vidurinės mokyklos moksleiviais ir išsiaiškinti, kaip vietinis jaunimas gauna mirtinai pavojingas narkotines medžiagas ir kuris protuolis paslapčia organizuoja nelegalią prekybą. Sklando gandai, kad juodus darbelius rezga pats kiečiausias, patraukliausias ir merginų mylimiausias berniokas Erikas.Nuo šiol Dženkui ir Šmidtui teks prisiminti studentavimo laikus ir grįžti prie senų įpročių - vakarais anksčiau praverti namų duris, dažniau bendrauti su tėvais, ruošti užduotas pamokas ir įtaigiai vaidinti moksliukus. Viskas tam, kad nesukeltų įtarimo nusikaltėlių klanui ir neišsiduotų tikrojo pašaukimo.Dėkojame qoxass.

Trukmė: 1h 49min
Žanras: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis
Rezoliucija: 720x304
Kalba: Lietuvių

Užima: 283 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 16, 13:11   0

Kietašikniai / Movie 43


Amerikietiškas pyragas” palyginus su “Kietašikniais” bus tik mamytės keksas, o nešvankusis “Tedis” - tik pliušinis žaisliukas! Pasitikite pačią nešvankiausią dešimtmečio komediją, kurią sukūrė “Buko ir bukesnio” bei “Pakvaišę dėl Merės” režisieriai, o filme suvaidino tiek A klasės žvaigždžių, kad jiems net trūksta vietos išvardinti...
Kas yra “Kietašikniai”? Pasileidusi nuo grandinės, peržengianti padorumo ribas, pribloškianti nešvankumu, neįtikimai pašėlusi ir provokuojančiai šokiruojanti komedija. Jūs privalote pamatyti šias beprotybes, kad patikėtumėte! Dėkojame Shank

Kategorija: Komedija
Kalba: Lietuvių
Kokybė: Gera (DVDRip)
Trukmė: 97 min

Užima: 282 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 16, 11:38   1

Iki mirties | Until Death

Narkomanas policijos detektyvas Entonis Stou per susišaudymą sunkiai sužeidžiamas ir jį ištinka koma. Iš komos Entonis pakyla visai kitas, daug geresnis, žmogus. Bet pirma jam reikia surasti pagrobtą žmoną ir atkeršyti savo skriaudikams. Dėkojame qoxass.

Trukmė: 1h 46min
Žanras: Veiksmo (Kovinis) / Drama / Trileris
Išleidimo data: 2007
Rezoliucija: 720x304
Kalba: Lietuvių

Užima: 266 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 16, 11:35   0

Vasaros karaliai | The Kings of Summer

Komedijos filmas apie tris draugus, kurie nusprendžia apsigyventi medžio namelyje. Paaugliui vardu Džo atsibodo, kad jo tėvas per daug kišasi į jo asmeninį gyvenimą. Norėdamas gauti nepriklausomybę jis su savo dviem draugais pabėga į mišką. Šiame miške jie ketina pasistatyti namelį medyje. Paaugliai pradeda savo naują gyvenimą medžio namelyje, kur nėra jų tėvų ir niekas jiems nenurodinėja kaip reikia gyventi. Gyvendami laukinėje gamtoje jie patyria daugybę įdomių nuotykių. Dėkojame qoxass.

Trukmė: 1h 35min
Žanras: Komedija / Drama
Išleidimo data: 2013
Kalba: Lietuvių.

Užima: 275 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 10, 15:54   0 Skaityti toliau...

Ernis / wolverine (2013)


The Wolverine - „Nemirtingumas gali tapti prakeiksmu..." – šitaip apibūdinama naujausia fantastinio epo „X-Menai" dalis. Mutantas Loganas-Ernis – stiprus kaip žvėris. Jis turi unikalią savybę – yra nesužeidžiamas. Jo negali sunaikinti ginklai, ligos, nuodai. Be to, Ernis daug lėčiau sensta. Norėdamas nesukelti įtarimo aplinkiniams, jis gyvena kaip atsiskyrėlis: klajoja po gūdžius miestelius. Dėkojame Guardas.

Info apie filmą ir atsisiuntimo nuorodos Skaityti toliau...
Kategorija: Filmai   Paskelbta: 2014 03 03, 02:27   1

Mechanikas / The Mechanic

Mechanikas (Charles Bronson) - įtin profesionalus samdomas žudikas, dirbantis ypatingai švariai ir nepaliekantis jokių pėdsakų. Jis dirba tik slaptai tarptautinei organizacijai, kurios taisyklės labai griežtos: nariai nužudomi kilus bent menkiausiam įtarimui. Dėkojame qoxass.


Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris
Trukmė: 1h 40min
Rezoliucija: 704x384
Kalba: Lietuvių

Užima: 296Mb

[failai.lt]Atsisiųsti
Eiti į puslapį:  1 2 3 ... 149 150 151