Navigacinės programos Garmin Mobile XT v.4.1.06.0 instaliacija (S60 v3)

on 2008 03 29, 01:00
by trout author list
in Symbian
comments: 153
 9.6 - 24 balsai -

Navigacinės programos Garmin Mobile XT instaliacija

Tai keliais dalykais už Tom Tom pranašesnė navigacinė programa, joje yra detalesnis Lietuvos žemėlapis ir ji priešingai nei Tom Tom randa vidini GPS modulį. Šios programos instaliacija kur kas sudėtingesnė, nes ją ne paprastai sudedame, o pati programa į prijungtą telefoną perkelia reikiamus dokumentus.

1. Programos atsisiuntimas ir instaliacija

Pirmiausia reikia atsisiųsti visus reikiamus dalykus iš oficialaus puslapio arba iš pateiktų nuorodų.
1) Siunčiamės Garmin Mobile XT for Symbian S60 Ver. 4.10.60 as of Dec 07, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download

2) Siunčiamės Garmin Mobile XT Support Files Ver. 4.xx.xx as of Jul 11, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download

3) Siunčiamės Garmin Mobile XT Free Basemap Ver. 4.xx.xx as of Apr 19, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download

4) Siunčiamės POI Loader for Windows Ver. 2.5.2 as of Mar 28, 2008 jei naudosite ne vien tik lietuvišką žemelapį
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download


Parsisiunte šiuos failus galime pradėti instaliacija, nors tiksliau reiktų pavadinti sukelimą į telefoną. Prisijungiame telefoną, pasirenkame Duomenų perdavimo režimą,

pasileidžiame pirmą programą Garmin Mobile XT for Symbian S60 Ver. 4.10.60 as of Dec 07, 2007, spaudžiame Setup, pasirenkame savo telefono atminties kortelę (jos raidę ir pavadinimą pasižiūrėkite per My Computer) ir spauskite Install.

Jei turite atminties kortelių skaitytuvą šis procesas dar paprastesnis, įdėdate į kortelių skaitytuvą atminties kortelę, atsidarote programą, pasirenkate kortelę is spaudžiate Install. Kai baigiate pirmos programos instaliacija (tiksliau išarchyvavimą failų į atminties kortelė) darote tą patį su programa Garmin Mobile XT Support Files Ver. 4.xx.xx as of Jul 11, 2007.

Baigus šiai instaliacijai visi pagrindiniai failai gulės telefone, tad galite atjungti telefoną ar įdėti atminties kortelę į telefoną. Atjungus telefoną, programa Garmin Mobile XT jau turetų būti telefone.

Jei taip nenutiko nebėda, visi failai guli telefone, tad patys galite nueiti su bet kokia failų naršymo programa (kad ir ActiveFile ar X-plore) ir susirade aplankalą atminties kortelėje Garmin/Apps/Symbian/RES pasileisti iš jos failą GarminMobileXT.sis, tada prasidės instaliacija ir jūs sutike su visais punktais įsirašysite šią programą.


2. Neorginalių žemelapių paleidimo susitvarkymas

1)Atsidarome Garmin Mobile XT programą telefone. Jūsų prašys pasirinkti kelis nustatymus, pasirinkite kokius norite yra Lietuviški Balsai nepraleiskite. Dabar jūsų tikslas sužinoti savo Card ID, jį galite pamatyti programoje nuėje į Settings>About. Ten jūs matote Card ID: kodas ir Imei: kodas, bet jei kartais nebūtų to Card id jį galite susigeneruoti pagal IMEI su šia programa IMEI converter.

Sužinoje savo Card id jį užsirašykite, kad trėtumėt po ranka, nes jis svarbus kitiems žingsniams.
2) Dabar vėl prisijungiame telefoną (ar per laidą ar per kortelių skaitytuvą) ir bandysime susigeneruoti kodus kurie leis naudoti ne Garmin gamybos produktus su šia programa. Atsisiunšiame programelė Garmin keygen iš čia ir UNL failiukų pavyzdžius iš čia kurių mums prireiks. Atsidarome garmin_keygen.exe programą ir joje į pirma laukelį pavadinimu "Enter your Card ID here" įrašome savo Card ID ir spaudžiame Generate.

Tada susigeneruos "Your device unlock code" kurį įrašome į atsisųsta SW.UNL failiuką atsidarę su Notepad ar kita teksto rengykle ir išsaugome, programos neuždarome.

Dabar programa atpažins ne Garmin gamybos GPS modulius, kitas žingsnis padaryti kad atpažintų žemėlapius. Toje garmin_keygen.exe programoje žiūrime žemiau ir matome "Select Map Product" paspaudžiame dar žemiau ir pasirenkame"custom mapset". Jūsų paprašys įrašyti žemėlapio ID, jei naudojate lietuvišką Topo žemelapį tai ID yra 857, jį įrašome ir spaudžiame dar žemiau esantį Generate.

Gaunate "Your map unlock code" kurį įrašote į GMAPSUPP.unl failiuką atsidare su Notepad.

Jei keliatės daugiau žemelapių, pagal Map ID taip pat susigeneruojate unlock kodą ir įrašote šalia ankstensio kodo be tarpų GMAPSUPP.unl faile. Šiuos du failus GMAPSUPP.unl ir SW.UNL dedate į atminties kortelėje esantį aplankalą Garmin.

Dabar galite įsidiegti ir Garmin Mobile XT Free Basemap Ver. 4.xx.xx as of Apr 19, 2007 programą į telefoną jį prisijunge per duomenu perdavimo režimą arba įdėje kortelę į atminties kortelių skaitytuvą, galite diegtis ir POI Loader for Windows Ver. 2.5.2 as of Mar 28, 2008, bet su Lietuvos žemelapiu jums jo neprireiks.

3. Lietuvos žemelapio įsirašymas

1) Atsisiunčiame žemelapį iš .torrent čia arba iš sendspace.com čia.
2) Visus atsisiųstus failus laikome viename aplankale ir spaudžiame Setup.exe sutinkame su licenzija, spaudžiame Next, pasirenkame Custom,

po to spaudžiama Install programa įsirašys, baigus spaudžiame Finish. Tada instaliuojame žemelapio naujinimus atsiunte iš 4shared.com čia arba rapidshare.com čia, pasileidžiame ltz_update103nt.exe failiiuką, spaudžiame Pirmyn, Pirmyn tada klausia kur norite įrašyti, palikite C:\Garmin ir spauskite Pirmyn. Sakys, kad jau egzistuoja, spauskite Yes visvien įdiegti viename kataloge ir galų gale spauskite Įdiegti. Baigus instaliacijai spauskite Pabaiga.

3) Atsidarome Map Source (ją galite rasti Start>All programs>Garmin) programą. Jums išmes lentelę, kad žemelapis užrakintas ir klaus ar nenorite jo atrakinti. Jūs sutiksite, atsidarys atrakinimo gidas, spauskite Next pažymėsite pirmame punkte kad jau turite 25 ženklų kodą,

tada duos pasirinkti kaip įvesti kodą, jūs pasirinksite, kad patys turite tą kodą uždėdami varnele ant pirmo punkto ir spausite Next.

Grįžtame atgal į pirmame punkte atsisiųstų failų aplankaklą ir atsidarome Instalation and Unlock.txt failiuką kuriame bus atrakinimo kodas kodas, jį įrašome ir spaudžiame Next.

Toliau padėkite varnelę ant Regsiter later, išmeta dar keleta dalykų, spaudžaite Yes kitame lange, padedate varnelę, kad daugiau žemelapių neberakinsit ir galų gale žemelapis atrakintas.

4. Lietuvos žemelapio perkelimas į telefoną

Po ankstesnių procesų atidarytoje MapSource (ją randame Start>All programs>Garmin) programoje matome Lietuvos žemelapį, reikia sužimėti visus regionus, kad galėtumet perkelti į savo telefoną. Tai visai nesunku įrankių juostoje (viršuje programos) pasirenkame Tools ir pažymime Map, tada lengvai pasižymime visus žemelapyje esančius regionus (Alytasu, Vilniaus ir t.t. jų yra 10).

Kai jau pasižymėjote reikia perkelti žemelapius į telefoną, prisijungiate telefoną duomenų perdavimo režimu ar atminties kortelę per kortelių skaitytą ir MapSource programoje įrankių juostoje susirade Transfer>Send To Devise siunčaite žemelapį į aparatą spausdami Send.

Programa pati pavadiną vietą kur stovi Garmin Mobile XT, tad ją ir renkamės.

Papildoma priedai

1) Lietuviškas balsas
Šiai programai yra Lietuviškas balsas. Jį galite atsisiųsti iš 4shared.com ir dėti į telefono atminties kortelėje esanti aplankalą Garmin/VOICE. Tada programa prabils lietuviškai.

2) Jūsų padetį rodančio kursoriaus keitimas
Tas kursorius tai gana nesudetingas paveiksliukas, kurį nesunku pasikeisti. Atminties kortelėje įėje į aplanaklą Garmin susikuriate dar vieną aplanakalą būtinai didžiosiomis raidėmis VEHICLE į jį ir dedate rodyklėlių paveiksliukus kuriuos galite atsisiųsti iš čia. Taipogi jų yra oficialiame Garmin puslapyje čia.

3) Radaras
Žinome, kad kai kuriuose miestuose yra radarai greičio matavimui, čia juos taip pat galite panaudoti. Atsiunčiame failiuką kuriame yra parašyti tų radarų duomenys (jie *.gfx formato) iš čia. Atsidarę Map Source programą pasirenakem lietuvos radarus, kurie vadinasi LT-Speedcam_Fix.gpx (spaudžiame įrankių juostoje File>Open išmes lentelė kurioje nerodys *.gfx failų tada pasirenkame juostoje All files ir susirandame būtent failą). Kai jau matysite, kad žemelapyje atsirado pažymėti taškai įsikelkite juos į telefoną spausdami įrankių juostoje Transfer>Send to devise ir pasirinke savo atminties kortelę ar telefoną spauskite Send.

Papildoma informacija

Kitus žemėlapius dar galite rasti per:
Google žemelapių paieška pagal vietovę
Pda4x.com forumo tema su žemelapiais ir Map ID

Naudojant nemokamus žemelapius GMAPSUPP.UNL failiuke nereikia nieko rašyti, beje įsijungus šią programą ir po to ją išjungus ji vis tiek liks kaip įjungtą. Jei jūs norita ją pilnai išjungti palaikykite Meniu mygtuką ir ant Garmin spauskite C raide kelis kartus, taip pilnai išjungsite programą. Man programa su Lietuvos žemėlapiu užėmė apie 73 MB
Table './justinas_mobai/e107_online' is marked as crashed and should be repaired