Įsivesk lietuvių kalbą pats!

on 2008 05 28, 07:00
by trout author list
in Nokia
comments: 115
 9.6 - 32 balsai -

Pamoka, kaip į NOKIA telefoną pačiam įsivesti lietuvių kalbą.

D–MESIO: Darant atnaujinimą iš telefono dings visi duomenys esantys telefone. Prieš darant pasidarykit "Back UP"


LABAI SVARBU: Darant atnaujinimą nokia programinėje įrangoje, su nokia originalia programa NEJUDINTI TELEFONO, JO KABELIO,BŪTI UŽTIKRINTAM KAD NEDINGS ELEKTRA / NELŪŠ PC, kol dirbs savo darbą nokia programa, nes šitie dalykai gali pražudyti jūsų telefoną ir be specialistų pagalbos nebeišsiversit!

1. Priemonės:
a) Reiktų originalaus nokia kabelio
b) Persisiunčiame Nemesis Service Suite iš čia.
c) Iš oficialaus nokia web'o persisiunčiame software pritaikyta jūsų telefonui iš čia (išsirenkate savo modelį ir persisiunčiate).

2. Įsivedame
a) Prijungiame nokia telefoną prie kabelio
b) Instaliuojame Nemesis Service Suite
c) Paleidžiame Nemesis Service Suite ir spaudžiame aukštai po dešine puse "padidinimo stiklą"
d) Kai atsidarys įrankiu juosta spaudžiame "Phone Info" ir "Scan". Jei viskas gerai kairiąjame lange matysime 2 užrašus (bent jau pas mane taip rode) po to spaudžiame "Read" jei viskas gerai visi laukai turetu buti užpildyti.
e) Spaudžiame ant "Procuct code" aktyvaus laukelio ištriname skaičius (Išsisaugokite juos del visa ko) nueiname čia ir susirandame savaji modeli telefono ir ieškome užrašo "BALTIAN" ir šalimais kodo. Tą kodą perrašome į Nemesis Service Suite programos laukeli "Procuct Code", pažymime varnele Enable ir spaudžiame "Write" kad įsitikintumėt, kad jis pasikeitė ar kad tokį įrašėte kodą, paspauskite dar kartą "Read". Galite išjungti Nemesis Service Suite.
f) Instaliuojame Nokia programą, kurią persisiuntėte iš oficialaus nokia webo
g) Paleidžiame programą ir ji visa kita darbą nudirbs už jus
h) Programa persiųs naujausius failus is oficialios duomenų bazės ir įrašys į telefoną, neišjunkit programos ankščiau laiko ar neištraukite kabelio.
I) Po viso šito telefonas persikraus ir vuolia turėsit - lietuvišką meniu

Patikrinta su N80, N95. Turėtų veikti ir su kitais modeliais.

Jei ir turite su LT meniu telefoną galite vis tiek pasidaryti jo atnaujinimą, nes po jo jūsų telefonas greičiau veiks, bus pataisytos telefono programines įrangos klaidos.
Table './justinas_mobai/e107_online' is marked as crashed and should be repaired