News - Category 'Android Žaidimai'

DZ0XvMu

Puikus 3D biliardo žaidimas telefone. Dėkojame DeathLukas

Užima: 11 Mb

[failai.lt]Atsisiųsti

Visiems gerai žinomas žaidimas, lygiai toks pat kaip ir prieš 11 metų. Visa istorija, misijos tos pačios, taigi geras būdas prisiminti senus laikus. Išbandytas su LG Optimus 2x. Turėtų veiktu su negalingais telefonais.

Įrašymas:
Įsirašome .apk failą
Parsisiunčiame Data failus ir juos keliame į: sdcard/Android/obb.
Jyzr3v5
Žaidimas, kuriame turėsite sodinti įvairius augalus savo namo sode, kad jie jus apsaugotų nuo puolančių zombių. Yra gan nemažai įvairių augalų rūšių, įvairaus stiprumo zombių, daug lygių, tad veiksmo tikrai netrūksta. Data failus galite atsisiųsti per wifi, arba įsikelti pridėtus kartu prie APK. Dėkojame Blofeld.
*DATA failus keliame į sdcard/Android/data

Užima: 77.9 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

Qktxr
Smagus žaidimas atsipalaidavimui, kuriame jūs būsite maža žuvytė, kuri valgys viską, kad tik užaugtų. Žuvytę galėsite valdyti sukinėdami telefoną ar įsijungę virtualius mygtukus. Dėkojame Blofeld.

Užima: 8.8 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

Qfyebvctc
Žaidimas su gan įdomia idėja - turėsite bėgti realiame gyvenime nuo zombių ir statyti savo bazę. Galėsite eiti, bėgti, ar dar kaip nors judėti, jūsų judėjimą fiksuos GPS ir skaičiuos kiek nuėjote/nubėgote. Taip turėsite statyti savo tvirtovę, kurioje ginsitės nuo zombių. Pakeliui galėsite rinkti įvairius daiktus, kurių gali prireikti jūsų tvirtovei. Taip pat yra įvairūs režimai, pvz. su režimu "Zombie Chases" turėsite užsidėti ir ausines, ir pabėgioti kaip reikiant, nes išgirdę, kad zombiai artėja prie jūsų, turėsite bėgti dar greičiau. Šioje versijoje ištaisyta gan nemažai bugų, patobulintas GPS sekimas, šiek tiek patobulinta tvirtovės grafika. Jeigu turite senesnius OBB failus, šių siųstis nereikės, tiks ir senesnės versijos. Dėkojame Blofeld.

Užima: APK: 15.2 MB.
OBB: 282.9 MB.

Atsisiųsti:

[Failai.lt]APK
[Failai.lt]OBB

1rdexw8
Dar vienas žaidimas, stiliumi panašus į Temple Run. Šiame taip pat turėsite bėgti ir rinkti įvairius daiktus savo kelyje. Dėkojame Blofeld.

Užima: 31.4 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

Unnamedlg
Kokybiškas bokso žaidimas Androidams. Šiame žaidime jūsų lauks labai graži grafika, matysite ir kraują, ir net boksininkų prakaitą. Galėsite keisti savo veikėjo išvaizdą, aprangą. Šioje versijoje patobulintas valdymas, ištaisyti bugai. Deja, veiks tik su Nvidia Tegra procesoriais(ar GPU). Dėkojame Blofeld.
*OBB failus keliame į sdcard/Androoid/obb

Užima: 182.6 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

Plagueappstoreicon512noŠiame žaidime savo sukurta liga turėsite užkrėsti pasaulyje gyvenančius žmones, ir taip jame visus nužudyti.

Užima: 27.8 MB.

[failai.lt]Atsisiųsti

XKxGSnf

Pati naujausia Grand Theft Auto 3 versija.Kaip ir kiekvienoje versijoje prisideda naujų dalykų.Idėti ir Obb failai žaidimas testuotas su planšetiniu kompiuteriu.
Instaliacija: Pirma instaliojame Apk,o Obb dedame android/obb. Dėkojame DeathLukas.

Užima: 600 MB

[failai.lt]Pirma dalis
[failai.lt]Antra dalis
[failai.lt]Trečia dalis

SOYyy
Žaidime daug veiksmo ,puiki 3D grafika puikūs spec efektai.Vykdikite misijas ir būkite herojumi.Veikia ne su visais telefonais.Instaliacija :Irašome Apk,obb faila dedame Android/obb. Dėkojame DeathLukas.

Užima: 123 MB

[failai.lt]:Atsisiųsti
[zippyshare.com]:Atsisiųsti

2013

Pajuskite nerealų motociklų greitį lenktynių trasoje. Jį pajusite šalme įtaisytos kameros pagalba žaidimo metu. Dėkojame EvaldasP

Užima: 4.1 MB

[failai.lt]Atsisiųsti

Unnamed1hq
Dar vienas lektynių žaidimas androidams. Šiame žaidime galėsite lenktyniauti ir prieš savo draugus per internetą, vairuoti įvairius automobilius. Jūsų laukia graži 3D grafika, realistiškas automobilio valdymas. Tik šis žaidimas kiek kitoks, nei įprasti: Šiame turėsite patys piešti automobilio važiavimo trajektoriją, ir kaip nupiešite, taip ir važiuos automobilis, be to, jo greitis priklausys nuo jūsų nupiešimo greičio. Taip pat galėsite panaudoti Turbo mygtuką, kurio dėka automobilis važiuos greičiau. Gali būti, kad reikės atsisiųsti data failus. Dėkojame Blofeld.

Užima: 8.5 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

GameJūs esate pagyvenęs žmogus kuris laukiniuose vakaruose žudo priešus,dalyvauja dvikovose.Taip pat laukia įvairūs "siurprizai". Dėkojame EvaldasP

Užima: 44.68

[Bitshare.com]Atsisiųsti
[failai.lt]Atsisiųsti

DLkQYys
Tai nauja temple run žaidimo dalis . Čia valdysite nauja veikėja, nauji vaizdai gražesni, oro balionas ir daug kitko naujo. Paremtas pagal nauja filma Oz. Dėkojame DeathLukas.

Užima: 26.0 MB

[Failai.lt]Atsisiųsti

Jwobkkq
Naujausia populiaraus žaidimo dalis, kuriame turite pjaustyti virves, kad saldainis patektų į gyvūno burną.Dėkojame Blofeld.

Užima: 27.8 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti