News - Category 'Android Programos'

Geriausias muzikos grotuvas ant Android. Nė trupučio nelagina, patogus naudoti, daug nustatymu, kad garsas būtų kuo kokybiškesnis, yra lietuvių kalba. Jeigu neišbandėte jo, galite per Google Play susirasti "trial" versiją, kur leidžiama jį testuoti visą mėnesį. O jeigu jau turite įsirašę ir norite toliau jį naudot, tuomet keliate tik unlocker'į. Jeigu pilna versija neaktyvuojasi, tuomet įsirašykite tą, kuri buvo kartu aplankale. Root teisių nereikia!

Užima: 6 MB

[failai.lt]Atsisiųsti

DownloadTai puiki programa, galinti pašalinti reklamas, taip pat gali modifikuoti leidimus, apeiti "premium" programų licencijas ir dar daugiau. Programa yra stabili, bet kartais ji gali veikti ne 100%. Dėkojame Fuzzy_Manas
Programai reikalingos ROOT teisės.
Nei aš, nei puslapis neprisiima jokios atsakomybės už Jūsų veiksmus ar bet kokius padarinius, ką ši programa gali padaryti.

Užima: 3.8 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

PlPEm1UŠi programa žaidimuose leis nemokamai gauti deimantus, kreditus ir visokią kitokią valiutą, perkamą už realius pinigus. Kad programa veiktų reikia ROOT teisių ir Google Play programos(dažniausiai ji būna visuose telefonuose). Įrašymo ir paleidimo gidas Skaityti toliau... Dėkojame Fuzzy_Manas.
Norint naudoti programą privaloma turėti ROOT teises.
Už šios programą naudojimą visiškai atsakote jūs, ši programa nėra legali, tad sukčiaudami su šia programa rizikuojate turėti problemų su teisėsauga. Mes už tai nesame niekuo atsakingi.

Užima: 1010.4 KB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

Puikus icon pack. Bandytas su Treebuchet launcheriu. Visi palaikomi launcheriai Skaityti toliau... . Dėkojame Fuzzy_Manas.

Užima: 8.0 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti

Free 4Zippyshare Simple Search - programėlė padėsianti Jums ieškoti ir parsisiųsti muziką arba įvairias programėles iš Zippyshare.com tinklapio. Dėkojame ArnoldasM.

Užima: 1.3 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti
[Google Play]Atsisiųsti

YHZDTai programa, kuri leidžia greičiau pasiekti įvairius failus iš SD kortelės. Galima perkelti, pervadinti, ištrinti, siųsti ir dar daug kitų funkcijų. Dėkojame erniuss.

Užima: 1.1 MB.

[DepositFiles]Atsisiųsti

5QM4Programa, kurios pagalba galėsite nusistatyti priminimus apie įvairius įvykius. Dėkojame erniuss.

Užima: 1,1 MB

[DepositFiles]Atsisiųsti

ZTMJSamsung Galaxy S5 tema. Norėdami naudoti šią temą, savo „Android'e“ privalote turėti vieną iš šių programų:
. Apex Launcher
. Nova Launcher
. Solo Launcher
. Go Launcher Ex
. ADW Launcher Ex
. Holo Launcher
. Atom Launcher
. Action Launcher
. Smart Launcher
. Mini Launcher
Temą rekomenduojama įsikelti į telefono vidinę atmintį. Dėkojame erniuss.

Užima: 5,5 MB

[DepositFiles]Atsisiųsti

TU62Programa leidžianti jūms uždaryti visus vykstančius procesus,matyti paskutinius pranešimus,matyti sms,turi daug supprot su daug launčherių,turi daug įvairių papildomų įconu.Dėkojame erniuss.

Užima: 2,1 MB

[failai.lt]Atsisiųsti

APKLabai naudinga programa norint neišjunginėti žaidimo,kad galėtumėte perskaityti žinute.

Užima: 4 MB

[Failai.lt]Atsisiųsti

Cam MainNuostabi kameros programa kurios dėka galite uždėti itin tikroviškai atrodančių efektų kaip padaryti nuotrauka tarsi piešta pieštuku, kaip iš komikso, neoninės kolos spalvos ir lyg piešta pastelėmis. Labai graži programa, maloni įamžinti išskirtines akimirkas.

Užima: 10 MB

[Failai.lt]Atsisiųsti

TeamSpeak tai programa kurioje gali bendrauti su draugais ir kitais žmonėmis.Dėkojame Laxus [Beast.].

Užima: 13.5 MB

[failai.lt]Atsisiųsti

Download Camera FV 5 V1 44 APK 788173Puiki programa jūsų kamerai su daug įvairių funkcijų. Dėkojame Guardas.

Užima: 9.8 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti


Music Maker Jam, naujausia muzikos kūrėjo programa nuo MAGIX, leidžia lengvai pradėti kurti muzika. Muzikos styliu ivairenybe, kiekvienam pagal skoni. Paprasta naudotis. Dėkojame Marelis25.

Užima: 99 MB

[play.google.com]Atsisiųsti

PstouchlrgPati geriausia kadanors suskurta Android nuotraukų redagavimo programa. Tai naujausia jos versija. Patogus valdymas, begalė efektų, pridėtas suderinamumas su Nexus 7 planšete. Dėkojame GameDealer.

Užima: 47.8 MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti