Kas vyksta forume

  Tema Parašė Peržiūros Atsakymai Paskutinis pranešimas
No New Posts iPhone 4s didelė bėda (Apple) .Tomas 221 10 Ezio
2014 11 01, 00:12 
No New Posts ios 8.1 ant iphone 5 (Apple) martynas6868 179 7 Ezio
2014 10 31, 21:23 
No New Posts HTC one x ( black screen) (Htc) loliku69 68 4 Ezio
2014 10 29, 21:31 
No New Posts Neisijungia Ace5830i ([Galaxy Ace]) Beda su Samsung 72 4 Beda su Samsung
2014 10 27, 17:50 
No New Posts Galaxy S Duos GT-S7582 Garso problemos. ([Visi kiti]) Fr0stas 85 5 rolis72
2014 10 24, 21:17 
Kategorija: Filmai   Publikuota: 2014 10 20, 10:25   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

Kaip prisijaukinti slibiną 2 / How to Train Your Dragon 2

Praėjo jau penkeri metai nuo tos dienos, kai jaunasis vikingas Žagsulys ir slibinas Bedantis įtikino aršią vikingų tautą, kad slibinai gali būti puikūs vikingų bendražygiai ir pagalbininkai. Kadaise medžiotus slibinus jie pagaliau įsileido į savo kasdienybę ir, įkvėpti Žagsulio pavyzdžio, pradėjo rengti slibinų lenktynes.Nors Berko saloje įsivyravo ramybė, ūgtelėjęs Žagsulys susidūrė su naujais iššūkiais. Genties vado sūnų pradėjo slėgti vis dažnėjančios tėvo pastabos, kad jam laikas surimtėti, sukurti šeimą ir tapti vikingų vadu. Tačiau Žagsulio planuose rimtų pareigų nėra. Jis trokšta drauge su Bedančiu keliauti po pasaulį, atrasti dar nepažintas žemes ir mėgautis nuotykiais!

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukme: 01:41:20
Rezoliucija: 480x320

Užima: 406 MB

[failai.lt]Atsisiusti
Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2014 10 19, 16:11   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

Paviešintos „Sony Xperia Z4“ specifikacijos?

Xperia Z3“ išleistas gana neseniai, tačiau akivaizdu, kad „Sony“ dirba ties šio modelio įpėdiniu. Ir atrodo, kad pasirodė visa šūsnis informacijos apie būsimąjį „Xperia Z4“.

Visa toliau sekanti informacija pasirodė iš to paties šaltinio, kuris teisingai paskelbė informaciją apie „Xperia Z3 Tablet Compact“ prieš kurį laiką. Taigi tai turėtų suteikti šiai informacijai patikimumo, tačiau tai dar nereiškia, kad visko nereikia vertinti su žiupsneliu druskos..Plačiau skaityti toliau...
Pirmiausia, šaltinis teigia, kad „Xperia Z3X“ neegzistuoja. Įrenginys su šiuo pavadinimu buvo pasirodęs testuose mėnesio pradžioje. Jei „Z3X“ neegzistuoja, tada veikiausiai testo rezultatas buvo suklastotas arba įrenginys yra tiesiog prototipo stadijoje, tačiau nepasieks rinkos. Tačiau įdomu tai, kad „Z3X“ parametrai didžiąją dalimi sutampa su gandu skelbiamu „Z4“.

„Z4“ turėtų turėti 5,5 colio įstrižainės „QHD“ raiškos (2560x1440) liečiamą ekraną, naują išlenktą kameros sensorių, kuris turės maždaug tą pačią (20,7MP) raišką, kaip ir jo pirmtakas.

„Z4“ viduje – 64-bitų „Qualcomm Snapdragon 810“ sisteminis lustas su 2,8GHz aštuonių branduolių procesoriumi (keturi „Cortex-A57“ branduoliai ir keturi „Cortex-A53“ branduoliai). RAM kiekis turėtų būti padidintas iki 4GB, minimalus vidinės atminties kiekis – 32GB (dvigubai daugiau nei dabartinis „Z3“ bazinis modelis).

Telefonas turėtų palaikyti 6 kategorijos „LTE“ ryšį, kurio teorinis atsisiuntimo greitis siekia iki 300Mbps, ir „Bluetooth 4.1“. Taip pat įrenginys turėtų dedikuotą stiprintuvą geresnei garso kokybei. „Xperia Z4“ dizainas būtų gana panašus į pirmtakus, jam turėtų būti pritaikytas tas pats „Omnibalance“ dizainas.

Įdomu tai, kad „Sony“ tariamai atsisakė savo šešių mėnesio naujo flagmano išleidimo laikotarpio nuo „Xperia Z4“. Iki dabar kompanija išleido du flagmanus per metus, pavyzdžiui 2014 metais – „Z2“ ir „Z3“. Bet, pasak gandų, tai turėtų keistis, o po „Z4“ einančio „Z5“ 2015 metais nesulauksime.

Veikiausiai „Xperia Z4“ debiuto galima sulaukti maždaug kovo mėnesį kitais metais, tikriausiai „Mobile World Congress“ parodos metu.
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2014 10 19, 15:38   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

Gangstar Vegas v1.6.0k Android

Žaidime tavęs laukia labai daug veiksmo ir net visas miestas. Teks šaudyti, sprogdinti, važinesi įvairiausiais automobiliais ir netgi skraidysi lektuvais. Apie 100 įvairiausių užduočių, daug ginklų ir galimybiu. Tik pati geriausia ir kokybiškiausia grafika.

Užima: 1.3 GB

[failai.lt]APK
[failai.lt]DATA
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2014 10 19, 12:30   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

NBA 2K15 v1.0 Android

Turbūt visi Lietuvos sporto žaidimų gerbėjai kiekvieną rudenį laukia naujausio NBA žaidimo. Geriausias krepšinio žaidimas mobiliems įrenginiams sugrįžo. Tavęs laukia naujas sezonas, nauja grafika ir visokiausi patobulinimai. Dabar žaisti tapo dar realistiškiau. Jeigu kam kylą klausimas, kuri rinktinė stipresnė, galėsite viską išsiaiškinti aikštelėje.Reikalinga:Android 4.2 arba aukštesne.

Užima: 1.7 GB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2014 10 19, 08:44   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 5

Modern Combat 5: Blackout v1.0.3b Android

Nauja geriausio FPS žaidimo dalis dabar ir android platformoje. Žaidimas yra su fantastiška grafika, ir efektais. Yra online režimas iki 12 žaidėjų.Žaidime galėsite pasirinkti iš keturių klasių Assault, Heavy, Recon, arba Sniper.

Užima: 900 MB

[failai.lt]APK
[failai.lt]DATA
Kategorija: Android Programos   Publikuota: 2014 10 07, 15:10   Įdėjo: trout   Komentarai: 2

Transliacijos.lt - lietuviška televizija telefone


Transliacijos.lt – lietuviška televizija jūsų mobiliajame telefone!
Tikriausiai, jog niekas nė nesistengs pasiginčyti, jog išmaniosios telefonos užima nemažą dalį laiko mūsų gyvenimuose. Paprasčiausiai, pažvelkite, kiek gi laiko asmenys skiria bendravimui, naršymui išmaniųjų telefonų pagalba? Būtų galima pamanyti, jog piliečiai iš rankų nepaleidžia įvardytųjų prietaisų.

Žinoma, tai nėra blogai – šiais laikais išmanieji telefonai leidžia įgyvendinti kone visas įmanomas užgaidas. Turima omenyje ne vien tik atitinkamų produktų įsigyjimą ar paslaugų vartojimą – šiuo atveju kalbame ir apie tokių aplikacijų, kaip transliacijos.lt, naudojimą. Skaityti toliau...
Tiesą sakant, transliacijos.lt projektą minime ne be reikalo – kadangi yra žinoma, jog žmones visuomet įkvėpdavo, o tuo pačiu ir paskatindavo naudojimuisi, inovatyvūs dalykai, transliacijos.lt šioje situacijoje puikiai tinka. Straipsnio esmė – pristatyti patį produktą bei paaiškinti, kuo šis gali būti naudingas mūsų krašto žmonėms.

Taigi, transliacijos.lt – kas gi taip per paslauga? Aktyvūs lietuviai sukūrė aplikaciją, siekdami žmonėms suteikti galimybę žiūrėti lietuvišką televiziją bet kuriame pasaulio kampely. Išmaniųjų prietaisų vykdoma programa leidžia mūsų krašto žmonėms naudotis pateikiamu pasiūlymu ir stebėti išsirinktus kanalus per individualiuosius prietaisus. Beprotiškai šaunu – visiškai nesvarbu, ar keliausite autobuse, ar nuobodžiausite eidami namo po paskaitų – įsijunkite transliacijos.lt aplikaciją ir stebėkite mėgstamas programas.Tiesa, reikėtų pastebėti tai, jog įvardytoji aplikacija yra skirta android operacinės sistemos turėtojams. Kad ir kaip ten bebūtų, tai tikrai nepaverčia produkto prastesniu – orientavimasis į specifinę rinką neretu atveju būna neįtikėtinai naudingas abipusiam vartojimui.

Žinote ką? Jums niekuomet nebeteks praleisti mėgstamų laidų, serialų ar varžybų! Iš tiesų, būtų galima pamanyti, jog toks paslaugos privalumas yra vienas iš esminių – kadangi tikrai žinoma, jog piliečiai neretai skundžiasi dėl sunkiai planuojamo laiko, dėl to, jog tokiu būdu tenka atsisakyti žemiško malonumo – mėgstamų programų stebėjimo – įvardytosios aplikacijos kūrėjai, atsižvelgdami į žmonių įnorius, ir sukūrė tokį virtualųjį įtaisą, siekdami paminėtus norus patenkinti. Apart to, būtų galima pastebėti, jog aplikacija taip pat leidžia ir smagiai praleisti laiką – kaip ir buvo minėta kiek anksčiau, televizijos žiūrėjimas žmonėms teikia milžinišką malonumą. Grįžkime prie to, kodėl gi reikėtų šio atsisakyti dėl atitinkamų veiksnių, jeigu pasitenkinimą galima įgyti aplikacijos pagalba?

Transliacijos.lt aplikacija yra išties naudinga, o svarbiausia – neįtikėtinai atsižvelgia į kliento norus. Jeigu jums pabodo nuobodžiai leisti laiką, norite paįvairinti keliavimo ypatumus stebėdami televizijos programas – tokia paslauga yra būtent jums.
Apsą galite atsisiųsti adresu - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clousy.transliacijos.lt
Kategorija: Filmai   Publikuota: 2014 10 07, 13:10   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

Transformeriai: išnykimo amžius / Transformers: Age of Extinction

Filmo epicentre atsiduria mechanikas Keidas, sunkiai suduriantis galą su galu. Užsispyręs vyras iš paskutiniųjų stengiasi dukterį išleisti į koledžą, tad imasi raustis metalo atliekose, kai kurias jų prikeldamas naujam gyvenimui.Kartą vyro garaže atsiduria gremėzdiška metalo krūva, kuri, pasirodo, esanti ne kas kita, o transformeris. Juolab, nors ir gerokai aplamdytas, tačiau pats Optimas Praimas. Deja, toks Keido radinys nenudžiugina šalies vyriausybės, džiūgaujančios, jog autorobotai ir diseptikonai paliko Žemę, bei paskelbusios juos esant už įstatymo ribų. Jau netrukus Keido garažą okupuoja mokslininkai, verslininkai ir valdžios organų atstovai, siekiantys bet kokia kaina sunaikinti jų planus griaunantį bei praeityje didingu buvusį metalo gabalą.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukme: 02:45:07
Rezoliucija: 480x320

Užima: 1.2 GB

[failai.lt]Atsisiusti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2014 08 23, 18:36   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Uncanny X-Men: Days of future past v1.0 Android

Iksmenai ir vėl turi išgelbėti planetą nuo sunaikinimo,kovoti už gyvybę ir žmonijos laisvę.Žaidime galėsite žaisti už Wolverine, Kitty Pryde, Colossus, Cyclops ir Scarlet Witch.

Užima: 546 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
[failai.lt]Part 3
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2014 08 22, 01:09   Įdėjo: Blofeld   Komentarai: 4

Minecraft Pocket Edition v0.9.4

Apie ši žaidimą nebereikia pasakoti, tai tik atnaujinta versija su ištaisytais bugais. Dėkojame Zippis

Užima: 13MB.

[Failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2014 08 15, 09:30   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 8

minecraft pocket edition 0.9.0

Mimecraft pocket edition pilna versija, su didžiausiu visų laikų atnaujinimu, turinti begalinius pasaulius, daugybę naujų blokų ir kompiuterinės versijos fiziką.
Nėra didesnės laimės džiaugtis Minecraftu betkur ir betkada. Dėkojame TiiT.

Užima: 12.8 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Publikuota: 2014 08 06, 15:59   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 6

Nesunaikinami 3 / The Expendables 3

Šį kartą nesunaikinama komanda susiduria su Konradu Stounbenksu – prieš daug metų kartu su Barniu jų grupę įkūrusiu veikėju. Kadaise buvęs doras vyrukas, vėliau šis vertelga išvertė kailį ir tapo beatodairiškai pelno siekiančiu ginklų prekiautoju. Barnis buvo priverstas jį nužudyti ir galvojo, kad tai padarė. Bet atšokęs savo paties laidotuves Stounbenksas vėl pasirodo. Jis grįžta tam, kad sunaikintų nesunaikinamus. Tačiau Barnis turi kitų planų.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 02:03:47
Rezoliucija: 320x480

Užima: 391 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: Filmai   Publikuota: 2014 08 04, 07:44   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

Kapitonas Amerika: Žiemos karys / Captain America: The Winter Soldier

Kapitonas Amerika: žiemos karys“ žiūrovus dar sykį nukels į įspūdingą „Marvel“ Visatą. Čia, po įvykių filme „Keršytojai“išsiskyrus superherojų keliams, sutiksime Kapitoną Ameriką, ne tik dirbantį tarptautinėje taikos palaikymo organizacijoje SHIELD, tačiau ir bandantį prisijaukinti eilinio Vašingtono gyventojo kasdienybę.Deja, netrukus Styvas patenka į pasauline katastrofa galinčių baigtis įvykių virtinę. Siekdamas išnarplioti piktadarių pinkles, legendinis Kapitonas Amerika vienija jėgas su slaptąja agente Nataša Romanova, vadinama Juodąja Našle. Superherojų susivienijimą vainikuoja prie komandos prisijungiantis Sakalas, tačiau, deja, nei vienas komandos narys net nenutuokia kokiomis galiomis apdovanotas kelią jiems pastojęs piktadarys, vadinamas Žiemos kariu...

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 02:14:14
Rezoliucija: 320x480

Užima: 392 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: Android Programos   Publikuota: 2014 07 30, 00:07   Įdėjo: Meepo   Komentarai: 5

Poweramp Full Unlocked (v. 2.0.9)

Geriausias muzikos grotuvas ant Android. Nė trupučio nelagina, patogus naudoti, daug nustatymu, kad garsas būtų kuo kokybiškesnis, yra lietuvių kalba. Jeigu neišbandėte jo, galite per Google Play susirasti "trial" versiją, kur leidžiama jį testuoti visą mėnesį. O jeigu jau turite įsirašę ir norite toliau jį naudot, tuomet keliate tik unlocker'į. Jeigu pilna versija neaktyvuojasi, tuomet įsirašykite tą, kuri buvo kartu aplankale. Root teisių nereikia!

Užima: 6 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Filmai   Publikuota: 2014 07 28, 18:31   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

Nepaprastas žmogus-voras 2 / The Amazing Spider-Man 2

Antrojoje Žmogaus-Voro dalyje Piteris Parkeris toliau gyvena dvigubą gyvenimą. Jis stengiasi būti pavyzdinga studentas ir mylintis vaikinas, tačiau užsivilkęs raudonai mėlyną kostiumą, Piteris tampa daugelio "Marvel" visatos fanų numylėtiniu - Žmogumi-Voru.

Tęsinyje Piteris ir toliau mėgins išsiaiškinti mįslingas tėvų žūties aplinkybes, kurios nenumaldomai ves mūsų herojų link visagalės "Oscorp" kompanijos. Negana to, kelią jam pastos net keli "Žmogaus-Voro" pasaulio niekšai - Rhino, Electro bei Žaliasis Goblinas.

Formatas: Mp4
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 02:21:34
Rezoliucija: 320x480

Užima: 479 MB

[failai.lt]Part 1
[failai.lt]Part 2
Kategorija: iPhone/iPod touch Žaidimai   Publikuota: 2014 07 28, 17:58   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 4

Modern Combat 5: Blackout v1.0.1 iPhone

Nauja geriausio FPS žaidimo dalis dabar ir iOS platformoje. Žaidimas yra su fantastiška grafika, ir efektais. Yra online režimas iki 12 žaidėjų.Žaidime galėsite pasirinkti iš keturių klasių Assault, Heavy, Recon, arba Sniper.

Užima: 671 MB

[Tiesioginė nuoroda] Atsisiųsti
Eiti į puslapį:  1 2 3 ... 1010 1011 1012