Navigacinės programos Garmin Mobile XT v.4.1.06.0 instaliacija (S60 v3)

on 2008 03 29, 02:00
by trout author list
in Symbian
comments: 153
 9.6 - 24 balsai -

Navigacinės programos Garmin Mobile XT instaliacija

Tai keliais dalykais už Tom Tom pranašesnė navigacinė programa, joje yra detalesnis Lietuvos žemėlapis ir ji priešingai nei Tom Tom randa vidini GPS modulį. Šios programos instaliacija kur kas sudėtingesnė, nes ją ne paprastai sudedame, o pati programa į prijungtą telefoną perkelia reikiamus dokumentus.

1. Programos atsisiuntimas ir instaliacija

Pirmiausia reikia atsisiųsti visus reikiamus dalykus iš oficialaus puslapio arba iš pateiktų nuorodų.
1) Siunčiamės Garmin Mobile XT for Symbian S60 Ver. 4.10.60 as of Dec 07, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download

2) Siunčiamės Garmin Mobile XT Support Files Ver. 4.xx.xx as of Jul 11, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download

3) Siunčiamės Garmin Mobile XT Free Basemap Ver. 4.xx.xx as of Apr 19, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download

4) Siunčiamės POI Loader for Windows Ver. 2.5.2 as of Mar 28, 2008 jei naudosite ne vien tik lietuvišką žemelapį
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download


Parsisiunte šiuos failus galime pradėti instaliacija, nors tiksliau reiktų pavadinti sukelimą į telefoną. Prisijungiame telefoną, pasirenkame Duomenų perdavimo režimą,

pasileidžiame pirmą programą Garmin Mobile XT for Symbian S60 Ver. 4.10.60 as of Dec 07, 2007, spaudžiame Setup, pasirenkame savo telefono atminties kortelę (jos raidę ir pavadinimą pasižiūrėkite per My Computer) ir spauskite Install.

Jei turite atminties kortelių skaitytuvą šis procesas dar paprastesnis, įdėdate į kortelių skaitytuvą atminties kortelę, atsidarote programą, pasirenkate kortelę is spaudžiate Install. Kai baigiate pirmos programos instaliacija (tiksliau išarchyvavimą failų į atminties kortelė) darote tą patį su programa Garmin Mobile XT Support Files Ver. 4.xx.xx as of Jul 11, 2007.

Baigus šiai instaliacijai visi pagrindiniai failai gulės telefone, tad galite atjungti telefoną ar įdėti atminties kortelę į telefoną. Atjungus telefoną, programa Garmin Mobile XT jau turetų būti telefone.

Jei taip nenutiko nebėda, visi failai guli telefone, tad patys galite nueiti su bet kokia failų naršymo programa (kad ir ActiveFile ar X-plore) ir susirade aplankalą atminties kortelėje Garmin/Apps/Symbian/RES pasileisti iš jos failą GarminMobileXT.sis, tada prasidės instaliacija ir jūs sutike su visais punktais įsirašysite šią programą.


2. Neorginalių žemelapių paleidimo susitvarkymas

1)Atsidarome Garmin Mobile XT programą telefone. Jūsų prašys pasirinkti kelis nustatymus, pasirinkite kokius norite yra Lietuviški Balsai nepraleiskite. Dabar jūsų tikslas sužinoti savo Card ID, jį galite pamatyti programoje nuėje į Settings>About. Ten jūs matote Card ID: kodas ir Imei: kodas, bet jei kartais nebūtų to Card id jį galite susigeneruoti pagal IMEI su šia programa IMEI converter.

Sužinoje savo Card id jį užsirašykite, kad trėtumėt po ranka, nes jis svarbus kitiems žingsniams.
2) Dabar vėl prisijungiame telefoną (ar per laidą ar per kortelių skaitytuvą) ir bandysime susigeneruoti kodus kurie leis naudoti ne Garmin gamybos produktus su šia programa. Atsisiunšiame programelė Garmin keygen iš čia ir UNL failiukų pavyzdžius iš čia kurių mums prireiks. Atsidarome garmin_keygen.exe programą ir joje į pirma laukelį pavadinimu "Enter your Card ID here" įrašome savo Card ID ir spaudžiame Generate.

Tada susigeneruos "Your device unlock code" kurį įrašome į atsisųsta SW.UNL failiuką atsidarę su Notepad ar kita teksto rengykle ir išsaugome, programos neuždarome.

Dabar programa atpažins ne Garmin gamybos GPS modulius, kitas žingsnis padaryti kad atpažintų žemėlapius. Toje garmin_keygen.exe programoje žiūrime žemiau ir matome "Select Map Product" paspaudžiame dar žemiau ir pasirenkame"custom mapset". Jūsų paprašys įrašyti žemėlapio ID, jei naudojate lietuvišką Topo žemelapį tai ID yra 857, jį įrašome ir spaudžiame dar žemiau esantį Generate.

Gaunate "Your map unlock code" kurį įrašote į GMAPSUPP.unl failiuką atsidare su Notepad.

Jei keliatės daugiau žemelapių, pagal Map ID taip pat susigeneruojate unlock kodą ir įrašote šalia ankstensio kodo be tarpų GMAPSUPP.unl faile. Šiuos du failus GMAPSUPP.unl ir SW.UNL dedate į atminties kortelėje esantį aplankalą Garmin.

Dabar galite įsidiegti ir Garmin Mobile XT Free Basemap Ver. 4.xx.xx as of Apr 19, 2007 programą į telefoną jį prisijunge per duomenu perdavimo režimą arba įdėje kortelę į atminties kortelių skaitytuvą, galite diegtis ir POI Loader for Windows Ver. 2.5.2 as of Mar 28, 2008, bet su Lietuvos žemelapiu jums jo neprireiks.

3. Lietuvos žemelapio įsirašymas

1) Atsisiunčiame žemelapį iš .torrent čia arba iš sendspace.com čia.
2) Visus atsisiųstus failus laikome viename aplankale ir spaudžiame Setup.exe sutinkame su licenzija, spaudžiame Next, pasirenkame Custom,

po to spaudžiama Install programa įsirašys, baigus spaudžiame Finish. Tada instaliuojame žemelapio naujinimus atsiunte iš 4shared.com čia arba rapidshare.com čia, pasileidžiame ltz_update103nt.exe failiiuką, spaudžiame Pirmyn, Pirmyn tada klausia kur norite įrašyti, palikite C:\Garmin ir spauskite Pirmyn. Sakys, kad jau egzistuoja, spauskite Yes visvien įdiegti viename kataloge ir galų gale spauskite Įdiegti. Baigus instaliacijai spauskite Pabaiga.

3) Atsidarome Map Source (ją galite rasti Start>All programs>Garmin) programą. Jums išmes lentelę, kad žemelapis užrakintas ir klaus ar nenorite jo atrakinti. Jūs sutiksite, atsidarys atrakinimo gidas, spauskite Next pažymėsite pirmame punkte kad jau turite 25 ženklų kodą,

tada duos pasirinkti kaip įvesti kodą, jūs pasirinksite, kad patys turite tą kodą uždėdami varnele ant pirmo punkto ir spausite Next.

Grįžtame atgal į pirmame punkte atsisiųstų failų aplankaklą ir atsidarome Instalation and Unlock.txt failiuką kuriame bus atrakinimo kodas kodas, jį įrašome ir spaudžiame Next.

Toliau padėkite varnelę ant Regsiter later, išmeta dar keleta dalykų, spaudžaite Yes kitame lange, padedate varnelę, kad daugiau žemelapių neberakinsit ir galų gale žemelapis atrakintas.

4. Lietuvos žemelapio perkelimas į telefoną

Po ankstesnių procesų atidarytoje MapSource (ją randame Start>All programs>Garmin) programoje matome Lietuvos žemelapį, reikia sužimėti visus regionus, kad galėtumet perkelti į savo telefoną. Tai visai nesunku įrankių juostoje (viršuje programos) pasirenkame Tools ir pažymime Map, tada lengvai pasižymime visus žemelapyje esančius regionus (Alytasu, Vilniaus ir t.t. jų yra 10).

Kai jau pasižymėjote reikia perkelti žemelapius į telefoną, prisijungiate telefoną duomenų perdavimo režimu ar atminties kortelę per kortelių skaitytą ir MapSource programoje įrankių juostoje susirade Transfer>Send To Devise siunčaite žemelapį į aparatą spausdami Send.

Programa pati pavadiną vietą kur stovi Garmin Mobile XT, tad ją ir renkamės.

Papildoma priedai

1) Lietuviškas balsas
Šiai programai yra Lietuviškas balsas. Jį galite atsisiųsti iš 4shared.com ir dėti į telefono atminties kortelėje esanti aplankalą Garmin/VOICE. Tada programa prabils lietuviškai.

2) Jūsų padetį rodančio kursoriaus keitimas
Tas kursorius tai gana nesudetingas paveiksliukas, kurį nesunku pasikeisti. Atminties kortelėje įėje į aplanaklą Garmin susikuriate dar vieną aplanakalą būtinai didžiosiomis raidėmis VEHICLE į jį ir dedate rodyklėlių paveiksliukus kuriuos galite atsisiųsti iš čia. Taipogi jų yra oficialiame Garmin puslapyje čia.

3) Radaras
Žinome, kad kai kuriuose miestuose yra radarai greičio matavimui, čia juos taip pat galite panaudoti. Atsiunčiame failiuką kuriame yra parašyti tų radarų duomenys (jie *.gfx formato) iš čia. Atsidarę Map Source programą pasirenakem lietuvos radarus, kurie vadinasi LT-Speedcam_Fix.gpx (spaudžiame įrankių juostoje File>Open išmes lentelė kurioje nerodys *.gfx failų tada pasirenkame juostoje All files ir susirandame būtent failą). Kai jau matysite, kad žemelapyje atsirado pažymėti taškai įsikelkite juos į telefoną spausdami įrankių juostoje Transfer>Send to devise ir pasirinke savo atminties kortelę ar telefoną spauskite Send.

Papildoma informacija

Kitus žemėlapius dar galite rasti per:
Google žemelapių paieška pagal vietovę
Pda4x.com forumo tema su žemelapiais ir Map ID

Naudojant nemokamus žemelapius GMAPSUPP.UNL failiuke nereikia nieko rašyti, beje įsijungus šią programą ir po to ją išjungus ji vis tiek liks kaip įjungtą. Jei jūs norita ją pilnai išjungti palaikykite Meniu mygtuką ir ant Garmin spauskite C raide kelis kartus, taip pilnai išjungsite programą. Man programa su Lietuvos žemėlapiu užėmė apie 73 MB

Comments

daxxx | 2008 03 30, 19:29
online
[ Aktyvus Dalyvis ]
Comments: 124
neblogai padirbejai reks pabandyti kai laiko turesiu


__________________
eNkorr | 2008 03 31, 11:10
online
[ Pažengęs ]
Comments: 33
Viska susimeciau i N95,bet kai pajungiu Garmin raso ieshkoma gps irenginiu ,veliau paraso nerasta ir kai paeinu i apacia visiskaj ismeta is programos.Kame shaknys?


__________________
iPhone 4 16Gb
Samsung I9000 16Gb
trout | 2008 03 31, 19:47
online

Comments: 1713
Šaknys tame, kad ko gero esi pasirinkes išorini GPS (remote GPS) programoje eik ir ten pasirink Settings>System ir ten pirmame punkte pasirink us Atached/built in GPS. Žemelapis tikrai gana detalus, radau savo gyvenamą namą Gargždų miestelyje kuriame gyvena apie 13000 gyventojų.
justassss | 2008 03 31, 23:06
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Is kur atsisiusti kitu saliu zemelapius..?nes duotuose saituose neradau..???
trout | 2008 03 31, 23:29
online

Comments: 1713
Kokios šalies nori ?
Igniux | 2008 03 31, 23:40
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 3
butu gerai wisos europos!
latvijos, estijos, lenkijos, rusijos, baltarusijos, vokietijos, belgijos, danijos, airijos, ispanijos, pracuzijos, italijos! reikalingiausios salys


__________________
Mano rulezzz ir viskas
trout | 2008 03 31, 23:44
online

Comments: 1713
link šioje nuorodoje visas europos žemelapis yra tik kad dalių daug 11 žiūrėk žemiau Europa Map
karols | 2008 04 01, 21:24
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
cia matau niekam problemu su lietuvisku balsu nera ;) o man yra, kai instalina viska, viskas kaip ir veikia, betjokiu balsu nera, tokio folderio voices net nera, jei ir sukuriu ir ikeliu jokios naudos, nera jokiu balsu. ka daryt? ka netaip darau?
karols | 2008 04 01, 21:44
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
ai nieko, viskas gerai, jau veikia ir balsai!!
trout | 2008 04 01, 23:51
online

Comments: 1713
Jo truputi klaidą padariau vietjoe Voice Voices.
karols | 2008 04 02, 16:28
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
o galima i kruva su situo kaip nors sumest ta europe city navigator, nu kad viskas butu vienoj vietoj ir veiktu? ir kad lietuvos tas topo zemelapis isliktu toks pat detalus
trout | 2008 04 02, 17:49
online

Comments: 1713
Čia kita programa europe city navigator ar žemelapis ? Sumesti tai aišku, kad galima bet jei žemelapis mokamas tai tą kdoą reikia susigeneruoti.
karols | 2008 04 02, 18:25
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
Garmin map source city navigator, ten yra kodu pora prie jo. tai jy ant virsaus instalint?
trout | 2008 04 02, 19:05
online

Comments: 1713
Ne ant viršaus, jis prisidės, bet instalinti panašiai, tai jei yra tas Map ID pats kodą pasidarai.
karols | 2008 04 02, 19:25
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
viskas pavyko, dekui
karols | 2008 04 02, 21:01
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
vis del to veikia arba tas navigator komplektas mepu arba lietuvos, kazkaip jie kartu neveikia
eNkorr | 2008 04 03, 00:37
online
[ Pažengęs ]
Comments: 33
nera ten pas mane Atached/built in GPS pasirinkti yra tik pair new gps


__________________
iPhone 4 16Gb
Samsung I9000 16Gb
eNkorr | 2008 04 03, 01:16
online
[ Pažengęs ]
Comments: 33
jau viskas tvarkoi


__________________
iPhone 4 16Gb
Samsung I9000 16Gb
duwx | 2008 04 07, 21:13
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Cia butina kad butu telefone GPS? ant n73 eitu?
trout | 2008 04 07, 22:09
online

Comments: 1713
Eitų bet reikia GPS modulio. Jį reiktų pirkti papildomai.
Renas | 2008 04 11, 20:50
online
[ Aktyvus Dalyvis ]
Comments: 119
kuo sitas pranasesnis uz TomTom?
trout | 2008 04 11, 21:29
online

Comments: 1713
Daug kuom palaiko vidinį GPS žemelapis detalesnis
Egidijus232 | 2008 04 12, 11:27
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 8
nerandu lietuvisku balsu!!!!
Renas | 2008 04 12, 11:59
online
[ Aktyvus Dalyvis ]
Comments: 119
aisku
Egidijus232 | 2008 04 12, 12:04
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 8
prasau, pagelbekit man! nera pas mane korteleje tokio aplanko VOICE! patarkit ka daryt,kaip tuos balsus ikelt????
trout | 2008 04 12, 18:48
online

Comments: 1713
Nesamonė kad nėra Garmin/VOICE gal yra VOICES ? šiaip jei nėra kąžką nepilnai įrašei.
zenius | 2008 04 14, 20:45
online
[ Naujokas ]
Comments: 5
reikia PAGALBOS, viska pajungiu, telefonas suranda gps imtuva, ir tada virsuj uzrasas searching for satelites, ir taip ilgai, ir nieko. ka daryt???
trout | 2008 04 14, 21:34
online

Comments: 1713
Pats supranti ieško palydovų kad prisijuoktų, palauk kol prisisunks gali ir nerasti.
zenius | 2008 04 14, 21:50
online
[ Naujokas ]
Comments: 5
nu suprantu bet tas ieskojimas jau 20 min uztruko, kazkas gal ne taip? ka daryt?
trout | 2008 04 14, 21:52
online

Comments: 1713
Nu nesusisiekia su palydovu ir viskas
zenius | 2008 04 14, 22:13
online
[ Naujokas ]
Comments: 5
5dn i vokietija varau, reik pajungt butinai, gal kokiu patarimu yra?
trout | 2008 04 15, 00:08
online

Comments: 1713
Supranti vokietijoj gal pagaus Kur pats gyveni >
karols | 2008 04 15, 00:16
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
kaune
karols | 2008 04 15, 00:20
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
ne is savo uzo parasiau, kaune gyvenu, tai ir turetu gi neblogai gaudyt nors tai kox skirtumas
trout | 2008 04 15, 00:22
online

Comments: 1713
taip gi vis dėl to palydovas tu naudoji išorinį ? Kokį turi gal eina ten signalus pakeist ?
zenius | 2008 04 15, 00:28
online
[ Naujokas ]
Comments: 5
jo isorini BT-359 nu prijungus prie kompo su softu galima patikrint jo veikima, tai randa viena palydova bet ten vos vos, jokios is jo naudos, galima keist bound rate ir portus, isbandziau jau, bet vistiek nekas
trout | 2008 04 15, 00:40
online

Comments: 1713
hmm specifikacijos gan geros...
zenius | 2008 04 15, 17:22
online
[ Naujokas ]
Comments: 5
veikia lb gerai viskas!!!
argo | 2008 04 23, 00:01
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Super ! Aciu labai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
syle | 2008 04 27, 22:00
online
[ Pažengęs ]
Comments: 16
trout, o klaida su vehicle ir vehicles netycia padarei kartais ne del to, kad pagal mano pdf aprasyma visa tai rasei?
Rooko | 2008 04 28, 13:23
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
o ar tinka SE p1?
as irasiau programa i kortele, bet kai bandau ja idiegti telefone niekas neivyksta, kodel taip yra ?ir ka daryti ? dekui !
darka | 2008 04 28, 20:19
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
sveiki, turiu n95 ir isirasiau programa Garmin bet telefone niekur jos nerandu. siaip radau bet uzraso kad sio failo telefonas apdaroti negali. ar galit paaiskint ka daryti? aciu
darka | 2008 05 09, 22:40
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
niekur nerandu sito unlock kodo jau dvi valandas jo ieskau, ar galit paaiskint?
trout | 2008 05 10, 00:41
online

Comments: 1713
Reiškia neteisingai įsirašei, kažką praleidai.
darka | 2008 05 10, 10:48
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
o cia netiktu ir man tas pats kodas kaip ir pas visus?
darka | 2008 05 10, 10:52
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
o cia netiktu ir man tas pats kodas kaip ir pas visus? gal gali pasakyti kuriame faile jis turi buti, gal ko nedasisiunciau.
darka | 2008 05 10, 11:52
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
nebesuprantu, irasau unlock koda o mane meta i interneta su visokiais pasvordaias. atrodo tiek nebedaug ir truksta iki pabaigos ir snipstas...
darka | 2008 05 10, 12:40
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
tai tiek to pabusiu su nokia mepsais, nes garmina bandydamas instaliuoti jau ir nervuotis pradejau. man per sudetinga ant galo pasidare!
trout | 2008 05 10, 15:14
online

Comments: 1713
Darka nurodyk kokioje vietoje užstrigai ir kokio kodo reikia, dabar nesigaudau apie ką tu
darka | 2008 05 10, 17:40
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
zemelapio atrakinimo kodo. man toki pat koda rodo kaip ir pas tave pavizdi. bet rodos jis netinka
trout | 2008 05 10, 17:47
online

Comments: 1713
Kalbi apie Card id ?
darka | 2008 05 10, 17:48
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
dar nesupratau kaip tau jie uzema apie 73mb atminties. as nusistatau regijonus ir atsisiunciu i telefona ir kaip suprantu viskas. o telefone lietuva su miestais bet be jokiu keliu nerodo.
trout | 2008 05 10, 17:52
online

Comments: 1713
Tai žemėlapis pagrinde užima kurio matau neįsidėjęs.
darka | 2008 05 10, 18:09
online
[ Naujokas ]
Comments: 9
aciu, kad norejai padet Trout. Gana nervus gadinti pamirsiu ir pavalgyt. apseisiu iki.
trout | 2008 05 10, 18:18
online

Comments: 1713
Na manau kad tau vis dėl to pavyks, skanaus.
MyT0 | 2008 05 12, 19:40
online
[ Naujokas ]
Comments: 8
kdl man neranda mano miesto.. gal pas jus ras paziurekit.. gyvenu kaisiadoryse
trout | 2008 05 12, 19:55
online

Comments: 1713
Vesk Kaišiadoriu nes kaišiodoriu miestas.
MyT0 | 2008 05 12, 20:41
online
[ Naujokas ]
Comments: 8
O dq
auris007 | 2008 05 16, 04:19
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Tikrai geras straipsnis, liuks. O gal zinai kaip surast SD Card ID? Neturiu kolkas kabelio savo delninukui (Garmin Ique 3600) Jis kaip suprantu ID turi buti sudarytas is 10 skaiciu?
trout | 2008 05 16, 10:46
online

Comments: 1713
Tai delninukam kita programa eina, o ieškot reiktų ten pat kaip ir telefone.
argo | 2008 05 18, 11:33
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Sveiki.Liuks aprasymas.Lietuvos TOPAS pasileido be problemu.Zemelapio detalumas 10 balu.
O stai "Garmin City Navigator Europe NT 2008" niekaip neatrakinu zemelapiu su Mapsource. Padekite,nes kazka ne taip darau.Matyt ne toki sugeneruota koda suvedu.

ajwar | 2008 06 04, 17:32
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
Tame linke kur yra europos mapas ar man tik neveikiia linkai ar visiems ?


Ir be to gal kas galit pasakyt kur gaut latvijos ir svedijos mapa ?
karols | 2008 06 04, 18:30
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
as per torrentus susiradau europe city navigator, is ten isikeliau per map source visu saliu mepus kuriu reikia
ajwar | 2008 06 06, 20:23
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
krc atsisiunciau isiextrackinau ir ka toliau ? man MAP faila padaro o kaip keliu ji i mapsource errora meta. Gal ka ne taip darau ?
fruktasz | 2008 06 07, 18:33
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
gal ir nieko butu bet man beda atsirado nebegaliu baigti diegt obeda kai jau reikia paskutini kart prijunkt tel pie laido per duomenu perdawima man raso kad negalima nes tipo atminties kortele naudoja kita prograra ar pan. ka daryt meginau isimt idet isjunkt i junt HELP
NastyBoy | 2008 06 07, 21:02
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 7
Jei teisingai suprantu, ant 5700 (papildomu GPS priedu neturiu) pasileisti sansu nera?
NastyBoy | 2008 06 07, 22:17
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 7
Need help , isbandziau pats, ir ka viskas isirase gerai, dabar leidziu programa, iesko GPS palydovo, tai trunka pora min, tada supypsi, paklausia ar kartoti ieskojima, pamygi "Yes" ir programa issiujungia... Ka galite patarti?

Telefono modelis: 5700, randuosi Utenoje
trout | 2008 06 08, 01:36
online

Comments: 1713
Jei nėra GPS priedo tai ir neranda, nes nėra per ką ieškoti o pačiame 5700 tokio dalyko nėra.
fruktasz | 2008 06 08, 11:30
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
o kaip man pajunkt jei neleidzia per duomenu perdawima? raso kad atminties kortele naudoja kita programa ka daryt? pas mane handy task man ir nerodo jokios programos ijunktos. korteliu adapterio neturiu
trout | 2008 06 09, 01:23
online

Comments: 1713
Kažkokia kita programa prisijunges ar PC Suite, išjunk kur susijungia su telefonu.
fruktasz | 2008 06 10, 02:02
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
isjunkta wiskas, na pc suito nenaudoju kai per domenu perdawima jungiu. zinai po ko taip yra kai pajungi pirma kart instalinau ir poto sako atjunk i junk programa ir wel pr duom perdawima prijunk ir pzdc neleidzia ka daryt?
fruktasz | 2008 06 10, 02:07
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
raso atminties kortele naudoja kita programa
karols | 2008 06 10, 11:25
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
kai man buvo taip, tai tema isjungiau kuri buvo irasyta i kortele, perjungiau i standartine ir nebenaudojo niekas korteles
fruktasz | 2008 06 10, 18:37
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
tai mano ekrano temos standartines nera jokios keltos. man sitas dalykas prasidejo nuo tada kai reikejo antra kart pajunkt po sitos garmin instalecijos. gal yra programu ant tel kur rodo kokios ijunktos programos? as naudoju handy tools bet ji rodo kad wiskas isjunkta
karols | 2008 06 10, 19:10
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 12
suformatuok kortele ir is naujo viska tvarkingai bandyk daryt, tikrai turetu iseit
fruktasz | 2008 06 10, 22:59
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
o jei ne kas tada?
fruktasz | 2008 06 10, 23:50
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
neimanoma suformatuot naudoja kita programa atminties kortele bet kaip zinot kuria?
trout | 2008 06 11, 00:11
online

Comments: 1713
Bandyk žiūrėt per JBak Taskman link o šiaip tai gali bū kad tema į atminties kortele ir defaultine įrašyta pasižiūrėk ar prie jos nėra kortelės piktogramos.
fruktasz | 2008 06 11, 00:13
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
nera korteleje jokiu temu is wis odb net suformatuot negaliu jos ok pameginsiu aciu
fruktasz | 2008 06 11, 01:13
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
zodziu kazka padariau bet ne iseiles tai blogai? tuos UNL failus pabaigoi i keliau tik ciuju blogai taip?
trout | 2008 06 11, 01:20
online

Comments: 1713
Tai vat nežinosi kas jiem susišviete aišku blogai kad ne eilės tvarka.
fruktasz | 2008 06 11, 01:48
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
nu pameginsiu jei ka per nauja padarysiu beja kai kam weikia ant n73 me jis?
fruktasz | 2008 06 11, 21:23
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
kaip suprasti kad jis per bloothof jiesko ka reik padaryt kad weiktu db pagal nustatyta twarka dariau
trout | 2008 06 11, 23:49
online

Comments: 1713
Tai juk reikia GPS modulio kurį pasigauną per bluetooth. Juk nokia n73 neturi vidinio gps.
fruktasz | 2008 06 12, 01:29
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 14
o 6290 turi?
ivonike | 2008 07 02, 23:07
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
parsisiunciau garmin i n95 telefone ijungiu vidini gps o programoj neleidzia isjungti isorinio gps gal galit paaiskinti
trout | 2008 07 03, 01:06
online

Comments: 1713
fruktasz,
6290 netur

ivonike,
vidini gps reikia nustatyti ir pačioje programoje eik Settings>System ir ten pirmame punkte pasirink Atached/built in GPS
Wotixas | 2008 07 04, 17:46
online
[ Pažengęs ]
Comments: 101
Ka jum neužtenka Nokia Maps?
Safras | 2008 07 05, 22:34
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
veikia super! o kur galima butu gaut europos detalu zemelapi?
trout | 2008 07 05, 23:45
online

Comments: 1713
Čia jau gerai reikia paieškot, nes senesni linkai kažko lūžo.
martynasr | 2008 07 10, 02:12
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
blemba suinstaliuoju ta mobile xt bet jis man neatsidaro tel tik uzlusta nepadeda formatavimai kortos ir pacia programa siunciausi is keliu vietu bet nepasileidzia mano tel t-mobile 6650 berods s60 3rd nlb apie tuos symbian gaudausi nes naudodavausi visalaik wm
litovcas | 2008 08 11, 02:46
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Aciu, zmogau, veikia puikiai ant Samsung SGH-G810
veltinis | 2008 08 12, 15:25
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
Sveiki. Gal kaS GALETUMETE PAAISKINT KAIP ISIKELT KITUS EUROPOS MAPUS. PARSISIUNCIAU BET NIEKAIP NEISEINA MAN JU ISIKELT
veltinis | 2008 08 12, 15:35
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
sveiki. gal kas galetumet paaiskint kaip suinstalint kitus europos mapus. visus turiu parsisiuntes bet neisivaizduoju kaip isirasyt
veltinis | 2008 08 12, 15:36
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
sveiki. gal kas galetumet paaiskint kaip suinstalint kitus europos mapus. visus turiu parsisiuntes bet neisivaizduoju kaip isirasyt
Puskutis | 2008 08 28, 17:12
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
kazkodel man nepagauna siustuvo iesko ir paskui raso |no GPS devices found.Try agen?|nors wiska padariau kaip rasyta.plz help
trout | 2008 08 28, 18:57
online

Comments: 1713
Jei pas tave N95 turi nustatyt kad naudoji vidini gps, eik pasirink Settings>System ir ten pirmame punkte pasirink su Atached/built in GPS.
Alius | 2008 09 19, 11:10
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
bandau paleisti sita programele laptope, bet nepavyksta suzinoti isorinio GPS imtuvo ID ir man jo neranda reikalauja "Garmin" arba "Host", o gal cia kazka visai kitaip reikia daryt ? gal koks kitas nustatymas reikalingas? Is anksto dekui uz atsakyma
neXus | 2008 09 21, 16:48
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 18
Na raso Conntecting to sattelite, bet neuzkonektina kazkodel
neXus | 2008 09 21, 17:27
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 18
Db Awaiting Better GPS Accuracy, bet neuzkrauna (
neXus | 2008 09 21, 19:24
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 18
Db uzkrauna thx uz si tuta!
Raimislt | 2008 10 10, 00:38
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
Sveiki N90 tinka?

trout | 2008 10 10, 00:44
online

Comments: 1713
Ne
Raimislt | 2008 10 10, 04:56
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
AR YRA NAVIGACINE KURI DIRBTU SU N90?
trout | 2008 10 10, 09:53
online

Comments: 1713
Tiksliai nezinau, bet ar taip ar taip tai reiktu pirkt GPS moduli papildomai.
Raimislt | 2008 10 10, 19:45
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
ar galima i n90 ipusti naujesni softa

Rasmitas | 2008 10 19, 14:30
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Sveiki!
Viskas sutvarkiau kaip reikia, kaip parasyta. Bet kai noriu prisijungt prie GPS man raso: Awaiting Better GPS Accuracy ir vienu zodziu nekrauna, laukiau apie 20minuciu ir rezultato nebuvo ... Prasau patart ka padaryti?
Aciu
trout | 2008 10 19, 17:03
online

Comments: 1713
RaimisLT, nu kad ne

Rasmitas, raso, kad rysys blogas, tai siuo atveju reik laukt kol bus geresnis
Rasmitas | 2008 10 20, 00:36
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
trout
o tai jinai buna geresne ir blogesne?
Tai as Vln gyvenu ir su masina per visia miesta apvaziuojau ir visur vienodai ...
nnchik | 2008 10 20, 22:58
online
[ Naujokas ]
Comments: 6
Blemba, atsirado po pirmu dveju zingsniu ikona garmin, bet pas paudzius Open, nieko nesidaro. Ka daryti?
nnchik | 2008 10 20, 23:00
online
[ Naujokas ]
Comments: 6
p.s. nokia 6220 classic
trout | 2008 10 20, 23:04
online

Comments: 1713
Rasmitas, jau ataskiau

nnchik, nesuptarau ka norejai pasakyt.
nnchik | 2008 10 20, 23:39
online
[ Naujokas ]
Comments: 6
susirade aplankalą atminties kortelėje Garmin/Apps/Symbian/RES pasileisti iš jos failą GarminMobileXT.sis, tada prasidės instaliacija ir jūs sutike su visais punktais įsirašysite šią programą.

iki cia padariau, bet telefone paspaudus ant ikonos Garmin mobileXT nieko nevyksta, ka daryt?
trout | 2008 10 20, 23:42
online

Comments: 1713
nu kazkas netaip.. nedarasei netaip sudeja iir panasei.
nnchik | 2008 10 20, 23:48
online
[ Naujokas ]
Comments: 6
bet viska dariau pagal instrukcija, tik kad nenaudojau tu programu kaip X-plorer kad instaliuoti paciame telefone
nnchik | 2008 10 21, 00:10
online
[ Naujokas ]
Comments: 6
***, taip norejau normalu topo lietuvos zemelapi turet, bet ciuju nieko neiseis ((
Gincaucas | 2008 10 29, 01:57
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Visai nieko programele, dekui.
Gal kokiu nors kitokiu programeliu for n95 turi?
sigitas | 2008 10 31, 00:50
online
[ Naujokas ]
Comments: 4
Istiesu visai liuks programele , bet esu per zalias , turiu siokiu tokiu neaiskumu. Kaip sukelt kelis zemelapius.Lietuva veikia be problemu.Siunciausi daugiau zemelapiu , bet kazkodel juos rodo e diske o kortele yra i diskas .
trout | 2008 10 31, 14:32
online

Comments: 1713
Kortele ir yra e diskas, nesuprantu kodel tau ne taip rodo
sigitas | 2008 11 04, 13:44
online
[ Naujokas ]
Comments: 4
Gerbiamas truot , gal galetum padet isikelt latvijos ir normalu europos zemelapi.Niekaip nepavyksta normaliai parsisiust , nes naudoju vadafone mobilu neta.Buciau labai dekingas jei padetum.mano email Rašyti laišką.
Paul13 | 2008 11 21, 22:20
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 21
Kodel Kaip spaudziu GMobileXT Man rodo "Failo vykdyti negalima saugumo sumetimais"
psykas | 2008 12 05, 15:08
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
sveiki, suinstaliavau bet neatidaro man GMobileXT, nieko neismeta tiesiog paspaudziu atidaryti bet neatidaro
Edwinaz_23;] | 2008 12 05, 16:12
online
[ Unreal ]
Comments: 594
o viska pagal instrukcija darei? gal ne ten ka nors idejai ?


__________________
Samsung I8910 Omnia HD Hx-V11-7


Ieškok - Paieškoje

Klausk
- Diskusijose

Prašyk
- Prašymų zonoje


Jei kas neaišku, į PM
http://www.mobai.lt lankausi kiekvieną dieną, tik retai būnu online.
Andrius123 | 2008 12 06, 11:31
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Ka daryt kad n96 veiktu nes kai suinstaliuoju ta ikona yra bet programa nepasileidzia
Andrius123 | 2008 12 06, 11:32
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Ka daryt kad ant n96 veiktu nes kai suinstaliuoju ta ikona yra bet programa nepasileidzia
psykas | 2008 12 07, 18:32
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
jo viska pagal instrukcija pas mane irgi N96 tai kodel ant ju neveikia?
psykas | 2008 12 08, 21:42
online
[ Naujokas ]
Comments: 3
viska susitvarkiau seip nieko sudetinga ir veikia dabar ant N96 tos nokios cia va linkas kaip pasidaryti N96
link

Safras | 2008 12 22, 23:21
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
ant n95 8gb veikia kuo puikiausiai
sudukas44 | 2008 12 25, 09:42
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
viskas veikia ant nokia n96

marrys | 2008 12 26, 18:37
online
[ Pažengęs ]
Comments: 8
na norejau paklaust. Na rodos wiska isirasiau gerai wiskas weikia. Suriradau sawo nama. Bet kai bandau nustatyti kelia nuo tasko A iki tasko B man ji nenori kalbet. Pasako tik 2 pirmus posiukius o daugiau nieko. Telefonas nokia 6120c
girtutis | 2009 01 02, 22:33
online
[ Naujokas ]
Comments: 7
pas mane nokia n78.sukeliau pagal instrukcija tuos failus,atsirado programose tas garmin,bet jungi ir neisijungia:( gal galit kas padet?

girtutis | 2009 01 03, 00:26
online
[ Naujokas ]
Comments: 7
tris valandas prasedejau,visas internete isvardintas instrukcijas isbandziau ir visvien niekaip neatidaro
Edwinaz_23;] | 2009 01 03, 15:46
online
[ Unreal ]
Comments: 594
Gal kokios datos neatsukai? Bet kazka neten irasei.
Programa isties labai gera ir nereikia tureti saskaitoje ;] labai tikslus zemelapiai.


__________________
Samsung I8910 Omnia HD Hx-V11-7


Ieškok - Paieškoje

Klausk
- Diskusijose

Prašyk
- Prašymų zonoje


Jei kas neaišku, į PM
http://www.mobai.lt lankausi kiekvieną dieną, tik retai būnu online.
girtutis | 2009 01 03, 17:10
online
[ Naujokas ]
Comments: 7
kaip suprast kokios datos?man cia po pirmu dvieju punktu,kai suinstaliuoji tas pirmas dvi programeles,tada atjungi laida,atsiranda programose garmin programa,jungi ja ir niekas nesijungiu.ispandziau viska...niekas nepadeda...o jau maniau turesiu gera gps savo telefe:(
girtutis | 2009 01 03, 17:12
online
[ Naujokas ]
Comments: 7
ir kai jungiu sita garmin programa telefe,tai pakimba telefonas,tada isjungi,vel ijungi ir atsigauna.jei vel bandai jungt ir vel viskas taspats
Edwinaz_23;] | 2009 01 03, 17:23
online
[ Unreal ]
Comments: 594
O kaip supratau antras punktas tai sitas?
2) Siunčiamės Garmin Mobile XT Support Files Ver. 4.xx.xx as of Jul 11, 2007
Iš oficialaus puslapio: Official download
Iš 4shared.com talpyklos: 4shared.com download


__________________
Samsung I8910 Omnia HD Hx-V11-7


Ieškok - Paieškoje

Klausk
- Diskusijose

Prašyk
- Prašymų zonoje


Jei kas neaišku, į PM
http://www.mobai.lt lankausi kiekvieną dieną, tik retai būnu online.
girtutis | 2009 01 06, 21:37
online
[ Naujokas ]
Comments: 7
nea,kai suinstaliuoju antra programa.jau kai buna abi programos ikeltos i telefona.pries pradedant kelt zemelapius reikia ijungt garmina,jungi ir neisijungia,tik telefonas pakimba
gintulia | 2009 01 08, 23:40
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Kolegos gelbekit. Susiinstaliavau as gamin pagal cia nurodyta instrukcija, veikia normaliai, tik kazkodel neduoda balsu instrukciju, tipo nesako kur ir kada sukti ir pan...
Ka ne taip padariau?
arturka~ | 2009 02 14, 21:04
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
ar an nokia E71 veikia?

edvinas-98 | 2009 03 03, 21:08
online
[ Pradedantysis ]
Comments: 2
O jei pas mane nera vidinio GPS man pasileis?
puzas | 2009 03 30, 13:26
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Suinstaliavau Garmin Mobile XT for Symbian ir Garmin Mobile XT Support Files i nokia 5800. Atjungus nuo kabelio Garmino ikona atsirado taciau programa nepasileidzia . Ar taip turi buti? Ar testi kitus instaliacijos zingsnius?
casper | 2009 04 09, 20:11
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Ukrainos zemelapis cia pats naujausias
link
casper | 2009 04 09, 20:13
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Atsiprasau ukraina cia
link
Visvaldas | 2009 07 08, 12:23
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
o tinka nokia 6220 classic ? Ačiū.

Agentas | 2009 08 02, 16:07
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
ant nokia 5800 nenori veikti.
Kunigas666 | 2010 03 08, 03:21
online
[ Pažengęs ]
Comments: 8
Sveiki pas mane nokia 6220 classic sukeliau pagal instrukcija tuos failus, atsirado programose tas GMobileXT, bet kai paspaudi ant jo ikoneles nieko nesidaro. Matau ce ne vienam tokia problema kilo gal galit padeti? matau "psykas" issprende ta problema bet ten angliskas puslapis ir as nieko nesuprantu...
Kunigas666 | 2010 03 09, 01:30
online
[ Pažengęs ]
Comments: 8
Ar ce yra gyvu?
dukas | 2010 03 09, 13:30
online
[ Dalyvis ]
Comments: 43
Jau senai yra naujesne,reiskia geresne versija .„Garmin XT v.5.00.50 navigącinės programos įrašymas į telefoną. Kad nekiltu sunkumu ir neaiskumu viska daryk kaip aprasyta bet neskubedamas ir atidziai skaitydamas.Jei daug visko instaliaves ir trines pasidaryk SF o geriausia HF(pries tai pasidares failu ,kontaktu ir t.t kopijas-backup su nokia pc suite)
TomasJ | 2010 06 03, 14:21
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Sveiki

Instaliavau programa, viskas puikiai dirba, saunuoliai!
Tik klausimas cia gps Walk nera? Tik automobiliui skirta? Nes nerandu tiesiog
mrozi | 2010 06 28, 02:07
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Sveiki, TomasJ ne gali padeti instalioti man programa. Esu zalias...Aciu
kovasp | 2010 07 15, 14:37
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Sveiki.
Nusipirkau tele2 nauja mobilka nokia C5 su vidine GPS antena ir susikeliau Garmin MobileXT su LTtopo zemelapiais. viskas veikia super. Jokiu klaidu jokiu gliuku. Teko biski padirbet kol perpratau kad instala reikia daryt tik i kortele nes C5 nera duomenu perdavimo rezimo pasijungus i PC yra tik talpioji laikmena na ir foto ir muzono perkelimas. Vietos uzeme nedaug. Instalas viskas tiksliai pagal instrukcija ir jokiu problemu. Pabandziau isikelt Latvijos kelius ir cia biski nebeuzteko proto. Per mapsource meisikelia ir dar LT topa sugadina, o ikeliant IMG ir UNL failus garminas ju nemato. Wata problem? siaip jau ir keliuose isbandziau. veda zymiai geriau negu Nokijos gpsas. Na pastebejimas kad nokijos gps balsas malonesnis, pasako kad persirikiuot reikia, softas intuitesnis ir lengviau valdomas.vVienintelis minusas kad nera knopkes kad istrinti issaugotas vietas. Tenka daryt kombinacija *#7370# ir po to kontaktus ir nustatymus atgal susimest per bekupa. uzima laiko keleta minuciu. Taigi kas pirksit C5, mano vertinimas GPS funkcijos 8.5 balo is 10.
kovasp | 2010 07 15, 14:43
online
[ Naujokas ]
Comments: 2
Dar pamirasu paklausti gal kas jau matet kur rast normalu le broniaus balsa garminui. O gal kas turit, tai imeskit linka - daug zmoniu bus dekingi. buvau rades perdirbta le broniaus faila, bet nepatiko. ten vien keiksmazodziai ir jokio jumoro, zodziai apkarpyti. tam kas padirbejo spaudziu rankena uz pirma bandyma.
kazliuss | 2011 04 09, 00:47
online
[ Naujokas ]
Comments: 1
Jei pas tave N95 turi nustatyt kad naudoji vidini gps, eik pasirink Settings>System ir ten pirmame punkte pasirink su Atached/built in GPS.

kaip tai nustatyt?? ten iejus man raso Pair New GPS, labai padekit prasau..

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup