Forumas

Mobai.lt :: Forumas :: Įvairios diskusijos :: Jūsų darbai

<< Prieš tema | Po tema >>
Informacija, mano "projektukas"
Moderatoriai: trout, xadidas, Manvis, Arazz, AidasB, Blofeld, Meepo, Quantum, JBusma, boyka, Ezio, Altair, ViDtam, AndroidMaster, Fiora, Connor
Autorius Pranešimas
Vdude1
2017 08 03, 14:52
Užsiregistravęs dalyvis #33089
Prisijungta: 2014 11 16, 13:21

Gyvenamoji vieta:: Molėtai
Pranešimų: 241
Surinkta padekų: 2
Sveiki visi ! Taigi kaip matote ir vėl grįžtu su šviežiomis žiniomis, bei su nauju savo darbu !

Trumpas prisistatymas

Aš esu Laurynas, man yra 14 metų. Gyvenu mažame kaimelyje, netoli Molėtų miesto. Rugsėjį tapsiu 8-oku. Kaip ir visiem man nelabai sekasi matematika. Labiausiai mėgstu kūno kultūra, tai ir labiausiai atspindi mano laisvalaiki. Aš dažniausiai laisvalaikį leidžiu mėtydamas į krepšį. Krepšinį dažniausiai žaidžiu su gerokai vyresniais už save, amžius prasideda nuo 18 ir eina iki 26-30 metų. Dažniausiai ten pasireiškiu tritaškiais, nes eiti po krepšiu nelabai norisi, nes dažniausiai lieki apskaldytas arba gauni bloką (mano ūgis 182cm). Patchilinti mėgstu plaukiodamas valtimi ežere. Mano hobis yra programavimas/kodavimas, telefonai (jų sistemos pusė).

Istorija

Kai man buvo vos 5-eri. Aš pradėjau naudotis kompiuterių. Atsimenu žaisdavau žaidimus draugas.lt svetainėje, tada perėjau ant miniclip‘o, y8. 6-9 metų atsimenu prisigaudydavau virusų. Pamenu kaip vieną kartą buvo 600+ virusų kompiuteryje, tada mano tėvas buvo triggered. Kažkur nuo 10-ies metų pradėjau lošti minecraft‘ą, jį grajinau iki 11 metų, tada mečiau. Persimečiau ant samp‘o ir lošiau iki 12-os metų pabaigos. Nuo to laiko manęs jokie kompiuteriniai žaidimai nebetraukia, tiesiog bandai ką palošt, ir po 15 minučių grajinimo jis tau pabostą atrodo viskas monotoniška ir tiesiog ji ištrini. Kodavimu pradėjau domėtis 13-kos metų, tada pradėjau mokytis html&css kodavimo kalbą. Atrodė viskas labai paprastą ir lengva, tik buvo vienas „bet“, kai aš mokindavausi koduoti man po 5-10 min. mokymosi įskausdavo akis ir taip nieko normaliai negalėdavau padaryti ir nusprendžiau sustabdyti savo mokymąsi. Dienoms bėgant pasidomėjau ir nusipirkau akinius kurie saugo akis nuo pavargimo ir iš tikro jie padedą, tik ir kainavo nemažai 85 eurų. Ir iškart nusprendžiau tęsti savo mokslus kodavimo srityje. Baigiau mokytis Html/css pagrindų ir dabar tęsiu mokslus javascript kalboje.

Tikslas

Taigi mano tikslas yra sukurti tokį sistemingai veikiantį tinklalapį kuris galėtų dabar pakeisti esantį mobai.lt dizainą (sistemas). Aš rodysiu progresą šioje temoje kas 3-5 dienas , kelsiu po updeit‘ą. Tai nebus kažkas įspūdingo, tik judės po truputį. Tai nebus iškart padarytas reikalas, tame atnaujinime gali būti kažkoks labai smulkus ar net nepastebimas dalykas arba tiktai poros žodžių papildymas, bet tai bus nestabdomas, progresuojantis dalykas. Pabaigos šiam dalykui neturiu, tai galės tęstis amžinai. Kol kas kaip ir minėjau mokausi javascript, vėliau mokysiuosi jquery. Na žodžiu viską pamatysite patys. Atnaujinimus rodysiu sukurdamas naują komentarą šioje temoje. Startą nuo tuščio lapo duosiu rugpjūčio 4 dieną iki 21:30val, tada įkelsiu pirmąsias kodų raides.

Peace !

[ Redaguota 2017 08 03, 14:57 ]
Tinklalapis
Vdude1
2017 08 04, 23:01

#1 UPDATE

+Įdėtas headeris
+Įdėta navigacija
+Įdėtas tekstas
+Įdėta navigacija

link
Tinklalapis
Vdude1
2017 08 09, 21:00

#2 UPDATE

Naujiena !
Pradėtas naudoti host serveris mano failų pateikimui, tai bus patogiau ir krūčiau

+Įdėjau pirmąją nuotrauką
+Pradėjau naudoti teksto dydžius (h1,h2...)
+Sulygiavau footerį
+Pradėjau naudoti css kalbą
+Pakeičiau headerio dydį

Linkas prie tinklalapio : link

[ Redaguota 2017 08 10, 11:08 ]
Tinklalapis
Vdude1
2017 08 15, 21:36

#3 UPDATE

+Sukuriau multipage'us (daug puslapiu)
+Nujamiau nuo navigacijos tas mėlynas linijas pabraukiančias žodžius
+Uždėjau puslapio fono spalvą
+Pradėjau naudoti div'us
+Pradėjau naudoti pastambintus žodžius
+Naudojau naujas css komandas
+Navigacija nuo content'o atskyriau juostą

Tinklalapis
Vdude1
2017 08 21, 23:13

#4 UPDATE

+Padariau kad paspaudus nuotrauką nukreiptų į tam tikrą vietą
+Įdėjau video
+Padariau lentelę
+Visas vietas susižymėjau linijomis, pagal tai ateityje bus tobulinamos tos vietos
+Įdėjau aside(tai yra conten'to vieta tinklalapyje)

Tinklalapis

Persikelti: