Kas vyksta forume

  Tema Parašė Peržiūros Atsakymai Paskutinis pranešimas
No New Posts Puslapio atnaujinimas (Ko dar reiktų šiaip puslapiui?) trout 1689 22 Vdude1
2018 03 21, 18:31 
No New Posts Informacija, mano "projektukas" (Jūsų darbai) Vdude1 1244 25 Vdude1
2018 02 17, 20:43 
No New Posts Samsung s7 vs Apple 7s (Ką pasirinkti?) Tomas123123123 532 1 julijus
2018 02 12, 20:07 
No New Posts Samsung galaxy s6 edge plius (Parduodu) Andrejus 205 1 Andrejus
2018 01 11, 23:32 
No New Posts Akselometras (Samsung) Blofeld 2980 14 Nymefdllo
2017 10 05, 20:13 
Kategorija: Android ROM'ai   Publikuota: 2016 07 20, 00:54   Įdėjo: trout   Komentarai: 2

Nexus 5X Chroma ROM (6.0.1)Vienas iš daugelio Nexus 5X romų, kurį įdiegęs(ųsi) gausite android 6.0.1 ! Šį romą jums reiks flashinti su TWRP recovery mode. Pirma suflashinat romą, tada vendor ir galiausiai gapps'us! Už naujieną Dėkojame Vdude1.

Užima: ~850MB

[androidfilehost.com]Atsisiųsti ROM
[androidfilehost.com]Atsisiųsti GAPPS
[androidfilehost.com]Atsisiųsti VENDOR
Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 07 17, 14:35   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

Mobiliųjų telefonų naujienos! #6 2016-07-15

Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. Šiandieną naujienose:

1.Pasaulyje smarkiai populiarėja žaidimas "Pokemon GO" .
2.Naujos kenkėjiškos programos kurios tykoje google play parduotuvėje.
3."Asus" kompanija anonsavo naują telefoną "ZenFone 3 Deluxe".

Plačiau skaitykite paspaudę Skaityto toliau...

1.Pasaulyje smarkiai populiarėja žaidimas "Pokemon GO".

Nintendo kompanija, prieš savaite išleido "pokemonų" žaidimą, kuris susilaukė didelės sėkmės. Per pirmąjį savaitgalį šį žaidimą žaidė krūvos žmonių ir jis sulaukė didelio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiame žaidime jums reiks su telefonu lakstyti po įvairias vietas ir gaudyti "pokemonus". Viena moteris beieškodama vandeninio "pokemono" surado lavoną ! Dėl šio žaidimo žmonės nepastebi žmonių, stulpų ir netgi padaro autoavarija. Dėl šio žaidimo Nintendo akcijos pakilo net 50 procentų !


2.Naujos kenkėjiškos programos kurios tykoje google play parduotuvėje.

ESET tyrėjai atrado aštuonias programėles „Google Play“, kurios viliojo vartotojus jas atsisiųsti, mokėti už neriboto laiko prenumeratą, dalintis savo asmenine informacija ir gauti rinkodaros žinutes bei reklamas. Šios programėlės nors ir turėjo žemą reitingą, jos vistiek buvo atsisiųstos šimtus tūkstančių kartų. Dažniausiai programėlės reikalaudavo vartotojų įvesti savo asmeninius duomenis ir pasirinkti norimą sekėjų skaičių. Tačiau paspaudus mygtuką „Start Generating (Pradėti generuoti)“ vartotojai būdavo prašomi patvirtinti nesą robotai. Deja, tai būdavo tik priedanga, vartotojai būdavo įtraukiami į nesibaigiančius dovanų, kuponų ar nemokamų paslaugų pasiūlymus, kaip ir prašymus įvesti asmeninius duomenis, kaip vardą, el. pašto adresą, namų adresą, telefoną, gimimo datą ir lytį. Vartotojų taip pat buvo prašoma sutikimo gauti telepardavimų skambučius ir trumpąsias žinutes, tarp kurių buvo ir brangiai kainuojančių SMS prenumeratų, kurios aukoms atsieidavo apie 4,80 eurų per savaitę.


3. "Asus" kompanija anonsavo naują telefoną "ZenFone 3 Deluxe".

"Asus" kompanija anonsavo naująjį telefoną "ZenFone 3 Deluxe". Šis telefonas turės snapdragon 821 procesorių, 6GB ramų ir net gi 256GB vidinės atminties. Tai bus pirmasis telefonas su kuriuo bus išbandytas snapdragon 821 procesorius. Šis procesorius yra 10 procentų galingesnis už snapdragon 820. Šio telefono ekranas yra labai didelis, net gi 5,7 colių dydžio. Šio telefono baterija pagal talpumą irgi yra ne iš mažųjų, baterijos talpa yra 3000 mAh. Ant telefono galo puikuojasi 23MP kamerą. Ir šiame telefone suksis android 6.0 kurio išvaizda pakeis ZenUI. Taip pat šiame telefone rasite pirštų skaitytuvą ir pnš.

Už naujieną Dėkojame Vdude1.
Kategorija: iPhone/iPod touch Žaidimai   Publikuota: 2016 07 16, 17:16   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Pokémon GO v1.0.2 iPhone

Žaidimo esmė paprasta. Vaikštant po jau puikiai pažįstamas ar dar visiškai nežinomas vietoves reikia gaudyti pokemonus. Radus pokemoną, kuris gali slėptis net ir jūsų namuose, reikia jį sugauti specialiu rutuliu, o vėliau, naudojant sugautus pokemonus galima kovoti prieš kitus toje vietoje esančius žaidėjus. Farming Simulator 2017 mods

Užima: 110 MB

[AppStore]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 07 16, 17:13   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 4

Pokémon GO v0.29.2 Android

Žaidimo esmė paprasta. Vaikštant po jau puikiai pažįstamas ar dar visiškai nežinomas vietoves reikia gaudyti pokemonus. Radus pokemoną, kuris gali slėptis net ir jūsų namuose, reikia jį sugauti specialiu rutuliu, o vėliau, naudojant sugautus pokemonus galima kovoti prieš kitus toje vietoje esančius žaidėjus.

Užima: 58 MB

[Google play]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 07 15, 12:14   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Real Boxing 2 ROCKY 1.2.1 Android

Real Boxing 2 pristato jums labiausiai stulbinančias ir tikroviškiausias bokso kovas kada nors sukurtas mobiliesiems telefonams.

Užima: 227 MB

[Google play]Atsisiųsti
Kategorija: iPhone/iPod touch Žaidimai   Publikuota: 2016 07 15, 12:11   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

Real Boxing 2 ROCKY 1.3.0 iPhone

Real Boxing 2 pristato jums labiausiai stulbinančias ir tikroviškiausias bokso kovas kada nors sukurtas mobiliesiems telefonams.

Užima: 307 MB

[AppStore]Atsisiųsti
Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 07 13, 23:42   Įdėjo: trout   Komentarai: 5

Kaip pasidaryti elektra maitinamą USB šakotuvą (Pamoka)
Taigi parodysiu jums, kaip reikia padaryti elektra palaikomą otg su usb šakotuvu. Gal kas žino ir atrodo labai paprasta, bet tiesiog noriu nežinantiems parodyti. Plačiau Skaitykite toliau...

Jums reikės:
Otg kabelio
USB šakotuvo
USB kabelio kurio tipas yra Male-Male

Pavyzdys:


Telefono pakrovėjo galo:


1. Jums reiks sujungti usb šakotuvą su otg kabeliu:


2. Tada reiks Male-Male tipo USB kabelį įkišti į usb šakotuvą ir kita galą sujungti su maitinimo blokelių:


3. Maitinimo blokelį įkišti į elektros lizdą:


4. Tada otg kabelį įkišti į telefoną:


5. Vuolia džiaugiatės prisijunge USB laikmenas prie šakotuvo!:


Pastaba! Šis būdas reikalingas tiems telefonams kurie paprastai negali palaikyti flash režimo, tarp jų yra ir mano telefonas Samsung Galaxy S3 Neo!

Už pamoką dėkojame Vdude1.
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 07 11, 21:36   Įdėjo: trout   Komentarai: 1

Fifa 16 Android

Tai dar viena fifa žaidimu serijos dalis, kurioje yra atnaujinti žaidėjai, nauja grafika, dizainas, pridėtas online režimas ir dar daug visko. Dėkojame Vdude1.

Užima: 1.40 GB

[mediafire.com]Atsisiųsti OBB
[mediafire.com]Atsisiųsti APK
Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 07 08, 00:08   Įdėjo: trout   Komentarai: 0

Mobiliųjų telefonų naujienos! #5 2016-07-08

Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. O štai šiandien pakalbėsime apie po 2 metų pertraukos !:

1. Pasirodė pirmasis išmanusis telefonas kuris gali skaičiuoti net vandens nuotėkį.
2. Vienijasi LG ir „Volkswagen“ mašinų gamintoja.
3. Trumpa BLU Energy XL apžvalga.
4. Google pristatė nauja android pavadinimą.

Plačiau skaitykite paspaudę Skaityto toliau...

1. Pasirodė pirmasis išmanusis telefonas kuris gali skaičiuoti net vandens nuotėkį.

„Cat S60“, pristatytas visuomenei 2016 m. pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese, yra naujoji „Cat®“ telefonų asortimento pažiba. Telefone „Cat S60“ įtaisytas terminės mikrokameros modulis FLIR „Lepton“ vizualizuoja plika akimi nematomą šilumą, išryškindamas temperatūros kontrastus. Modulis pasiekiamas naudojantis specialiai sukurta programėle „MyFLIR“, atveriančia gausybę funkcijų šiluminiams vaizdams fiksuoti ir analizuoti – tai unikali savybė, kurios neturi kiti išmanieji telefonai. Naudodamiesi „Cat S60“ termine kamera šių telefonų savininkai taps pirmaisiais pasaulyje, kurie vien savo išmaniaisiais telefonais galės atlikti daugybę naujų operacijų, pavyzdžiui, aptikti šilumos nuostolius ties langais ir durimis, nustatyti, kur skverbiasi drėgmė ir trūksta izoliacijos, identifikuoti perkaistančius elektros įrenginius bei grandines ir matyti visiškoje tamsoje. Kaip jis atrodo: link


2. Vienijasi LG ir „Volkswagen“ mašinų gamintoja.
Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad kompanijos kurs išmaniąją „Volkswagen“ platformą, kuri pagerins automobilių ir elektroninių prietaisų sąsają. Ši platforma, naudojanti naujausias debesų sistemų technologijas, leis vartotojams lengvai susieti savo automobilio kompiuterį su išmaniųjų namų sistema ar kitomis programomis. Per ateinančius kelerius metus LG ir Volkswagen žada sukurti technologija siejančia mašina ir telefoną.3. Trumpa BLU Energy XL apžvalga.
Amerikos kompanija BLU kuria neblogus telefonus su gerais parametrais ir už gera kainą. Šia savo tendencija bando pratęsti ir dabar sukurdami telefoną BLU Energy XL.
Šis telefonas yra išskirtinis, kad turi tikrai didelį 6 colių ekraną kuris yra FULL HD super amoled raiškos. Turi gan neblogą MediaTek 6753 procesorių, bei Mali-T720 vaizdo plokšte, kuriai gelbėja 3GB ramų, tad šis telefonas turėtu "pavežti" visus žaidimus. Ir puikiai tenkinti jūsų poreikius. Šiame telefone sukasi Android 5.1, nors gamintojai žada, kad bus atnaujinimas į android 6.1. Fotografams šis telefonas nebus labai geras pasirinkimas, nes jis ryškioje šviesoje negali daryti nuotraukų, bet paprastam žmogui, šios 13MP kameros tikrai užteks. Šio telefono šonus puošia aliuminis, o galą metalas, tai rankoje tikrai jausis, kaip "premium" telefonas, nors tokio didžio telefonus nelabai malonu laikyti rankoje. Ir vietos čia nėra maža, net 64 GB! Taip pat galėsite tiek pat praplėsti su micro SD kortelę. Ir pats pats paskutiniausias dalykas yra kaina. Šis "Sabonis" kainuoja, tik 300 dolerių ! Tai kažkas panašaus būtu ir eurais, gal šiek tiek mažiau. Kaip atrodo telefonas:4. Google pristatė nauja Android pavadinimą.

Šiais metais OS vardui buvo skirta visam reklaminė kampanija, kurios metu vartotojai buvo pakviesti pasirinkti saldumyną pagal savo skonį. Tarp populiariausių pasirinkimų buvo minimi „Nutella“, „Napoleon“, „Nachos“. Išklausę pasiūlymus, pasvėrę visus argumentus, „Google“ pasirinko „Nougat“ (Nuga). Nauja operacinė sistema gavo 7.0 skaitmeninį ženklinimą. Deja, vis dar nežinome konkrečios „Android Nougat“ galutinės versijos išleidimo datos. Svarbiausi naujosios operacinės sistemos pakeitimai bus kelių langų režimas, naujas pranešimų dizainas, pagerintas energijos taupymo režimas „Doze“.


Ši idėja yra kopijuota šio tinklalapio lankytojo: Meppo. Už naujieną Dėkojame Vdude1.
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 06 27, 04:00   Įdėjo: trout   Komentarai: 1

Nba Live Mobile 1.1.1 AndroidTai dar vieną naujoji šio žaidimo versija su dar daugiau naujų dalykų. Atsirado lygos, naujos ikonėlės, atnaujinti žaidėjai ir dar daug visko! Dėkojame Vdude1.

Užima: 60 MB

[Mediafire.com]Atsisiųsti
Kategorija: Android Programos   Publikuota: 2016 06 18, 14:45   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

RepetiTouch Pro 1.6.3.0 Android


Ši programa leis jūsų android įrenginio ekrane kartoti tą pati veiksmą bet kiek kartu. Programa tinkama naudoti tokiuose žaidimuose kaip case clicker ar kur reikia daug spaudinėti. Dėkojame Vdude1.

Užima: 1,13 MB

[mediafire.com]Atsisiųsti
Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 06 05, 17:59   Įdėjo: trout   Komentarai: 5

Android hackinimo programėlėsAndroid hackinim'o packas. Čia rasite daugybe programėlių skirtu įsilaužti, siųsti krūvas sms'u ir pnš.
Šioms programoms reikia root teisių !
Už jūsų žalą telefonui ar jums pačiam neatsako, nei tinklalapis, nei aš !
Dėkojame Vdude1.

Užima: 22,1 MB

[Zippyshare]Atsisiųsti
Kategorija: Android ROM'ai   Publikuota: 2016 06 05, 17:58   Įdėjo: trout   Komentarai: 0

CM 13 romas skirtas Samsung galaxy s3Taigi pristatau jums CM 13 rom'ą skirta samsung galaxy s3. Šis romas yra su keletą smulkių klaidų. Jame negalima siusti video, kai kuriose programose (messenger,snapchat ir pnš.). Kartais gali greit nukrist wifi ryšys. Tai maždaug tokios klaidos. Privaloma naudoti mini arba didesnės kategorijos gapps'us Dėkojame Vdude1.

Užima: ~500 MB

[CM downloads]Atsisiųsti
[Opengapps]Atsisiųsti
Kategorija: Android Programos   Publikuota: 2016 06 05, 17:48   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

Top 4 Android icon pack'ai

Pristatysiu keturius galbūt geriausius icon pack'us, aišku kiekvienam pagal savo skonį.Plačiau skaityti toliau...Dėkojame Vdude1.

1.Retrorika
Čia rasite gražias animacijas, kiekviena programėlės ikonėlė turi vis skirtinga formą. Tikrai šitas pack'as man labiausiai patiko.

[mediafire.com]Atsisiųsti
2. Wood
Dar vienas iš gražesnių icon pack'u kuriame galėsite rasti medinės ikonėles ! Čia nuolat atnaujinamos ikonėlės ir labai tinka prie rudos spalvos android telefono !

[mediafire.com]Atsisiųsti3. Vivid
Trečiąją vietą skiriu vivid icon pack'ui. Šis icon pac'kas pasižymi savo spalvingumu ir ryškumu iš kart pasakau, kad sony telefonui nepriekaištingai tinka.

[mediafire.com]Atsisiųsti


4. Vintage
Paskutinė, bet ne pati blogiausia vieta, skirta vintage icon pack'ui. Ikonėlės pasižymi aptrinta apvalia formą, bei pasižymi tamsesniu atspalviu.

[mediafire.com]Atsisiųsti
Dėkui, kad paskaitėte ir galbūt radote sau tinkamą !
Kategorija: Android Programos   Publikuota: 2016 06 03, 02:56   Įdėjo: Blofeld   Komentarai: 2

Visos Lietuviškos Programėlės vienoje vietoje!

Ieškai Lietuviškų programėlių ar žaidimų? Visas jas rasi čia! Dėkojame BALTIXY.

Užima: 10 MB.

[Google Play]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 04 24, 17:21   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 0

NBA LIVE Mobile v1.0.8 Android

Dar viena 2K priešininkė, persikėlė į telefonus. Čia jus pasitiks geros grafikos, nauji žaidėjai, bei įdomios sistemos. Šis žaidimas reikalauja interneto ryšio !Dėkojame Vdude1.

Užima: 220 MB

[zippyshare.com]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 02 14, 15:00   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 6

NBA 2k16 Android

Geriausias krepšinio žaidimas mobiliems įrenginiams sugrįžo. Tavęs laukia naujas sezonas, nauja grafika ir visokiausi patobulinimai. Dabar žaisti tapo dar realistiškiau.Nepamirškite, kad nba 2k15/16 veikia tik ant adreno GPU.Dėkojame Vdude1.

Užima: 1,9 GB

[mega.nz]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2016 01 05, 12:13   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

Sniper Fury v1.1.0g Android

Išbandykite profesionalaus snaiperio vaidmenį šiame visiškai naujame žaidime nuo Gameloft. Žaidimas yra pagrįstas terorizmo problema ir kaip valdžios organai kovoja su tuo. Paimkite virtualų ginklą į savo rankas, pašalinkite nusikaltėlius ir išvaduokite įkaitus.

[Google play]Atsisiųsti
Kategorija: iPhone/iPod touch Žaidimai   Publikuota: 2016 01 05, 12:08   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Sniper Fury v1.1.1 iPhone

Išbandykite profesionalaus snaiperio vaidmenį šiame visiškai naujame žaidime nuo Gameloft. Žaidimas yra pagrįstas terorizmo problema ir kaip valdžios organai kovoja su tuo. Paimkite virtualų ginklą į savo rankas, pašalinkite nusikaltėlius ir išvaduokite įkaitus.

Užima: 587 MB

[AppStore]Atsisiųsti
Kategorija: iPhone/iPod touch Žaidimai   Publikuota: 2015 11 24, 13:23   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

CSR Racing 2 v1.1.0 iPhone

Ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas CSR Racing 2 žaidimas. Šiame žaidime sėsite į savo norimą arba svajonių automobilį ir varžysitės su oponentais drago lenktynėse miesto gatvėse.Galėsite keltis savo patirties lygį ir tobulinti mašinos dalis kaip variklį,padangas ir kita.

Užima: 598 MB

[AppStore]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2015 11 24, 13:22   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 4

CSR Racing 2 v1.1.0 Android

Ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas CSR Racing 2 žaidimas android sistemai. Šiame žaidime sėsite į savo norimą arba svajonių automobilį ir varžysitės su oponentais drago lenktynėse miesto gatvėse.Galėsite keltis savo patirties lygį ir tobulinti mašinos dalis kaip variklį,padangas ir kita.

Užima: 600 MB

[Google play]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2015 11 23, 13:07   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Kinetic Puzzle 2.0 Android

Kinetic Puzzle paprastas, įtraukiantis ir unikalus puzzle tipo žaidimas, kurtas lietuvių komandos.Dėkojame galvakojis.

Užima: 22.9 MB

[failai.lt]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2015 11 23, 13:02   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Pixel traffic Android

Tai yra mano pirmas sukurtas paprastas žaidimas, kurio pagrindinis tikslas siekti kuo aukštesnio rekordo. Šiame žaidime turi valdyti automobilį į kairę ar į dešinę ir stengtis kuo ilgiau neatsitrenkti į kitus automobilius. Už surinktus taškus gauni pinigus, už kuriuos gali pirkti naujus automobilius.Dėkojame Ignasked.

[Google play]Atsisiųsti
Kategorija: Android Žaidimai   Publikuota: 2015 11 10, 14:44   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

Dawn of Titans v1.4.3 Android Žaidimas

Dawn of Titans - tai strateginis žaidimas skirtas android platformai, kuriame tavęs lauks grandiozinės kovos su tukstančiais kariais, kurios ves titanai.

Užima: 600 MB

[failai.lt]APK
[failai.lt]DATA
Kategorija: iPhone/iPod touch Žaidimai   Publikuota: 2015 11 01, 09:56   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

The Walking Dead: Road to Survival iPhone

Žaidimas yra sukurtas pagal to paties pavadinimo komiksus ir serialą.Šiame Walking Dead vaidmenų žaidime, kur jūsų sprendimai nulems kas gyvens o kas mirs. Žaidime sutiksite tokius veikėjus kaip Rick, Glenn, Michonne ir daugybe kitu.

[AppStore]Atsisiųsti
Eiti į puslapį:  1 2 3 ... 222 223 224