Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 07 17, 14:35   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 2

Mobiliųjų telefonų naujienos! #6 2016-07-15

Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. Šiandieną naujienose:

1.Pasaulyje smarkiai populiarėja žaidimas "Pokemon GO" .
2.Naujos kenkėjiškos programos kurios tykoje google play parduotuvėje.
3."Asus" kompanija anonsavo naują telefoną "ZenFone 3 Deluxe".

Plačiau skaitykite paspaudę Skaityto toliau...

1.Pasaulyje smarkiai populiarėja žaidimas "Pokemon GO".

Nintendo kompanija, prieš savaite išleido "pokemonų" žaidimą, kuris susilaukė didelės sėkmės. Per pirmąjį savaitgalį šį žaidimą žaidė krūvos žmonių ir jis sulaukė didelio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiame žaidime jums reiks su telefonu lakstyti po įvairias vietas ir gaudyti "pokemonus". Viena moteris beieškodama vandeninio "pokemono" surado lavoną ! Dėl šio žaidimo žmonės nepastebi žmonių, stulpų ir netgi padaro autoavarija. Dėl šio žaidimo Nintendo akcijos pakilo net 50 procentų !


2.Naujos kenkėjiškos programos kurios tykoje google play parduotuvėje.

ESET tyrėjai atrado aštuonias programėles „Google Play“, kurios viliojo vartotojus jas atsisiųsti, mokėti už neriboto laiko prenumeratą, dalintis savo asmenine informacija ir gauti rinkodaros žinutes bei reklamas. Šios programėlės nors ir turėjo žemą reitingą, jos vistiek buvo atsisiųstos šimtus tūkstančių kartų. Dažniausiai programėlės reikalaudavo vartotojų įvesti savo asmeninius duomenis ir pasirinkti norimą sekėjų skaičių. Tačiau paspaudus mygtuką „Start Generating (Pradėti generuoti)“ vartotojai būdavo prašomi patvirtinti nesą robotai. Deja, tai būdavo tik priedanga, vartotojai būdavo įtraukiami į nesibaigiančius dovanų, kuponų ar nemokamų paslaugų pasiūlymus, kaip ir prašymus įvesti asmeninius duomenis, kaip vardą, el. pašto adresą, namų adresą, telefoną, gimimo datą ir lytį. Vartotojų taip pat buvo prašoma sutikimo gauti telepardavimų skambučius ir trumpąsias žinutes, tarp kurių buvo ir brangiai kainuojančių SMS prenumeratų, kurios aukoms atsieidavo apie 4,80 eurų per savaitę.


3. "Asus" kompanija anonsavo naują telefoną "ZenFone 3 Deluxe".

"Asus" kompanija anonsavo naująjį telefoną "ZenFone 3 Deluxe". Šis telefonas turės snapdragon 821 procesorių, 6GB ramų ir net gi 256GB vidinės atminties. Tai bus pirmasis telefonas su kuriuo bus išbandytas snapdragon 821 procesorius. Šis procesorius yra 10 procentų galingesnis už snapdragon 820. Šio telefono ekranas yra labai didelis, net gi 5,7 colių dydžio. Šio telefono baterija pagal talpumą irgi yra ne iš mažųjų, baterijos talpa yra 3000 mAh. Ant telefono galo puikuojasi 23MP kamerą. Ir šiame telefone suksis android 6.0 kurio išvaizda pakeis ZenUI. Taip pat šiame telefone rasite pirštų skaitytuvą ir pnš.

Už naujieną Dėkojame Vdude1.