Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 07 23, 23:55   Įdėjo: trout   Komentarai: 1

Mobiliųjų telefonų naujienos! #8 2016-07-22


Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. Šiandieną naujienose:

1. Bendrovė „Corning“ išleido penktąją – naujausią nedūžtančio stiklo išmaniesiems telefonams – „Gorilla Glass“ versiją.
2. „Samsung“ išleido telefoną, skirtą ypatingai progai.
3. Karas prasidėjo: „Samsung“ padavė į teismą kitą telefonų gamintoją.

Plačiau skaitykite paspaudę Skaityto toliau...

1. Bendrovė „Corning“ išleido penktąją – naujausią nedūžtančio stiklo išmaniesiems telefonams – „Gorilla Glass“ versiją.

Naujos kartos stiklas ekranams, ištvėręs žiauriausius bandymus (11) link 2016 m. liepos 22 d. 12:38 Bendrovė „Corning“ išleido penktąją – naujausią nedūžtančio stiklo išmaniesiems telefonams – „Gorilla Glass“ versiją. Šią žinią džiugiai turėtų sutikti tie, kurie kažkada yra numetę telefonus ant žemės ir sudaužę jų ekranus. Nepaisant visų išmaniųjų telefonų technologijų patobulinimų, jų ekranai visada buvo silpnoji grandis: jie ne tik greitai dūžta, bet ir pakeitimas labai brangiai kainuoja. CNN Money rašo, kad „Corning“ mokslininkai išbandė skirtingas stiklo savybes įvairių „patvarumo testų“ metu, teigiama kompanijos išplatintame vaizdo siužete, kuriame galima matyti akimirkas iš naujojo ekrano pristatymo renginio Kalifornijos (JAV) Palo Alto mieste. Video rasite čia:2. „Samsung“ išleido telefoną, skirtą ypatingai progai.

„Samsung Electronics“ šiandien pradeda pardavinėti išmaniojo telefono „Galaxy S7 edge“ versiją, skirtą olimpinėms žaidynėms Rio de Žaneire. Pietų Korėja tapo pirmąja šalimi, kurioje pasirodė ši naujiena. Ten „Galaxy S7 edge Olympic Games Edition“ kainuoja apie 943 JAV dolerius (apie 840 eurų). Olimpinis išmanusis išleistas ribotu tiražu ir bus platinamas keliose šalyse, įskaitant Braziliją, JAV, Kiniją, Vokietiją ir Korėją. Išmanieji telefonai „Galaxy S7 Edge Olympic Games Limited Edition“ dekoruoti oficialiomis olimpinių žiedų spalvomis. Taip pat bus stilizuoti ir sąsajos elementai: pagrindinis puslapis, ekrano užsklanda, pranešimų ir skambinimo aplikacijos, adresatų sąrašas ir pranešimų juosta.3. Karas prasidėjo: „Samsung“ padavė į teismą kitą telefonų gamintoją.

Bendrovė „Samsung Electronics Co.“ padavė į teismą Kinijos išmaniųjų telefonų gamintoją „Huawei“, kaltindama šią pažeidus šešis pirmosios užregistruotus patentus. Tai naujausias žingsnis, dar labiau pagilinęs konfliktą dėl patentų tarp Azijos regiono technologijų milžinių, praneša AP. Penktadienį Pietų Korėjos bendrovė teigė pradėjusi teisinius veiksmus ir jais ketinanti ginti savo intelektualinę nuosavybę, nors kilusius nesutarimus anksčiau ir buvo norima išspręsti taikiai. „Visais laikais derėjomės su kitais patentų valdytojais dėl sąžiningų technologijų licencijų, padedančių užtikrinti lygiateisę konkurenciją ir besitęsiantį pramonės augimą, – nurodoma oficialiame bendrovės pranešime. – Nors dėjome visas pastangas šį konfliktą išspręsti taikiai, deja, esame priversti imtis teisinių veiksmų ir ginti savo intelektinę nuosavybę“. „Samsung“ nepateikė informacijos, į kokias instancijas buvo nusiųsti ieškiniai, ar jie susiję su mobiliaisiais įrenginiais. Pietų Korėjos naujienų portalas „Yonhap News“ nurodo, kad „Samsung“ ieškinį „Huawei“ iškėlė Pekine, o už pažeistus patentus pareikalauta 80,05 mln. juanių (12 mln. JAV dolerių) kompensacijos.

Trumpai: Japonijos „Softbank“ ketina už 24 mlrd. svarų įsigyti “iPhone" mikroschemų gamintoją.

Už naujieną Dėkojame Vdude1.