Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 07 30, 14:36   Įdėjo: trout   Komentarai: 1

Mobiliųjų telefonų naujienos! #9 2016-07-29


Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. Šiandieną naujienose:

1. „Apple“: „iPhone“ pardavimai nustebino analitikus.
2. Kuriamas ypatingas telefono dėklas, saugantis nuo šnipinėjimo.
3. „Labas“ tinklo vartotojai, dabar galės „Google play parduotuvėje atsiskaityti su „Labas“ sąskaitą.
Plačiau skaitykite paspaudę Skaityto toliau...

1„Apple“: „iPhone“ pardavimai nustebino analitikus.
JAV technologijų milžinė „Apple“ pranešė apie antrą ketvirtį iš eilės sumažėjusius „iPhone“ telefonų pardavimus, ir vis dėlto analitikai prognozavo kiek didesnį nei 15 proc. pardavimų nuosmukį, praneša BBC. JAV informacinių technologijų milžinė trečiąjį finansinių metų ketvirtį pardavė 40,4 mln. „iPhone“ išmaniųjų telefonų, kiek daugiau nei prognozavo analitikai – 40,02 mln. Pasak „Apple“ generalinio direktoriaus Timo Kuko, rezultatai parodė „stipresnį klientų susidomėjimą... nei tikėjomės“. Bendrovės prognozėmis, pardavimai ketvirtąjį finansinių metų ketvirtį ir vėl sumažės. „Apple“ „iPhone“ išmaniųjų telefonų paklausos augimas lėtėja nuo antrojo ketvirčio, kai „iPhone“ pardavimai sumažėjo pirmą kartą nuo 2007 metų. „iPhone“ pardavimai sudaro apie du trečdalius visų „Apple“ produktų pardavimų. Dėl sulėtėjusių „iPhone“ pardavimų bendrovės grynasis pelnas per tris mėnesius iki birželio 25 dienos sumažėjo 27 proc., iki 7,8 mlrd. dolerių, o pajamos smuko 14,6 proc. iki 42,36 mlrd. dolerių. „Apple“ produktų pardavimai Kinijoje, Honkonge ir Taivane sumažėjo 33,1 proc. Pasak pačios bendrovės, tokius rezultatus lėmė ekonominis neapibrėžtumas, be to, pastaruoju metu vartotojai rečiau atnaujina savo išmaniuosius telefonus.

2. Kuriamas ypatingas telefono dėklas, saugantis nuo šnipinėjimo.
Buvęs JAV specialiųjų tarnybų darbuotojas Edwardas Snowdenas ir gerai žinomas hakeris slapyvardžiu Bunnie (Andrew Huang) kuria specialų „iPhone“ dėklą. Jis vartotojus turėtų apsaugoti nuo sekimo. Priedas leidžia kontroliuoti įvairius, telefono siunčiamus signalus: Wi-Fi, Bluetooth, mobiliuosius duomenis, GPS ir radijo signalus. Jei bus nustatyta įtartina veikla, kelianti grėsmę asmeniniams vartotojo duomenims, dėklas apie tai perspės pranešimu arba garsiniu signalu ir išjungs visas duomenų perdavimo funkcijas arba išmanųjį telefoną. Pasak kūrėjų, šis „iPhone“ dėklas prietaisą patikimai pasaugos nuo nepageidaujamų išorinių signalų. Priedas su telefonu bus sujungiamas naudojant tam skirtus laidus per SIM jungtį. Šiuo metu prietaisas dar tik kuriamas, tačiau jo kūrėjai mano galėsiantys kitais metais pateikti galutinį produktą ir netgi pradėti jo masinę gamybą.

3. „Labas“ tinklo vartotojai, dabar galės „Google play parduotuvėje atsiskaityti su „Labas“ sąskaitą.
Mobiliųjų tinklų operatorė „Labas“ suteikė galimybe perkant google play programėles ir žaidimus atsiskaityti su savo „Labas“ sąskaitą. Šia paslaugą jau iškarto galite naudoti, neužsakydami jokių planų . Bet jūs galėsite pirkti tas programėles ar žaidimus, kurių vertė neviršiją 10 eurų, jeigu norėsite šia sumą padidinti teks skambinti „Labas“ klientų aptarnavimo numerių 1501 (0,04e./min). Daugiau informacijos apie tai sužinosite „Labas“ puslapyje: link

Trumpai: Microsoft nusipirkusi „Skype“ atšauks palaikymą senoms „Windows phone“ operacinėms sistemoms, 7.x.x versijoms. Pasak jų, taip reikia judėti į priekį.

Už naujieną Dėkojame Vdude1.