Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 08 21, 14:24   Įdėjo: Connor   Komentarai: 1

Mobiliųjų telefonų naujienos! #11 2016-08-19

Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. Šiandieną naujienose:

1. Išmaniojo telefono bateriją galima pakrauti ir upeliu.
2. „Samsung“ atskleidė „Galaxy Note 7“ paslaptį.
3. Turkijoje sukurtas nematomas telefono ekranas.

Plačiau skaitykite paspaudę Skaityti toliau...
1. Išmaniojo telefono bateriją galima pakrauti ir upeliu.

Štai ir vienas iš pasiūlymų, iš kur gauti elektros tais atvejais, jei jos tiekimas Žemėje dėl tam tikrų priežasčių imtų ir nutrūktų. Tokios elektros stotelės pasigaminimui reikia ne tiek jau ir daug komponentų. Tiesa, ne visi jie tokie plačiai paplitę – reikės atlikti tam tikrus namų darbus ir iš anksto pasiruošti šį tą specifinio. Pvz., vario vielučių, tačiau vien jų neužteks. Tačiau pradėkime galbūt nuo prieinamiausių komponentų. Jei būdamas gamtoje susiradote pakankamai sraunų šaltinį, o savo kuprinėje turite vieną kitą plastikinį buteliuką, vienkartinę lėkštę – jau šis tas. Iš jų galėsite nesunkiai pasigaminti hidroelektrinės vandens ratą. Jį suks vandens srovė. Be šių pigių ir labai lengvai gaunamų gėrybių reikės ir šio to specifiškesnio. T.y., trifazio žingsninio varikliuko ir elektros srovės lygintuvo (rektifikatoriaus). Pastarąjį, kaip galima įsitikinti filmuotoje medžiagoje, išradingas ir nagingas eksperimento autorius taip pat susikonstravo pats, panaudodamas CD diską. Žinoma, nepamirškite ir vario vielučių. Iš šių komponentų galima pasigaminti miniatiūrinę hidroelektros įkrovimo stotelę, kurios generuojamos elektros srovės pakaks ne tik išmaniojo telefono įkrovimui, bet ir, pvz., įjungti LED švieselėms. Šio unikalaus būdo testavimą galite matyti Čia.


2.„Samsung“ atskleidė „Galaxy Note 7“ paslaptį.

Vartotojo identifikavimui „Galaxy Note 7“ gavo akių rainelės skenerį, kurio veikimo principą paaiškino gamintojo atstovai. Ši biometrinė autentifikavimo sistema prietaiso savininką atpažįsta pagal dviejų arba vienos rainelės atvaizdą. „Samsung“ šią identifikavimo sistemą vadina viena iš saugiausių ir patikimiausių, nes kiekvieno žmogaus akies rainelės struktūra yra unikali. Skenavimo metu gauta vartotojo informacija saugoma užšifruoto kodo forma, o kai savininkas iš naujo skenuoja akis, prietaisas vaizdą palygina su išsaugotu kode. Gautam vaizdui sutapus su išsaugotu įrenginyje, vartotojas gauna prieigą prie išmaniojo telefono. „Galaxy Note 7“ kamera turi specialų vaizdo filtrą ir infraraudonųjų spindulių LED jutiklį, kurie prietaisui leidžia tiksliai atpažinti rainelės raštą blogo apšvietimo sąlygomis ir nepriklausomai nuo vartotojo akių spalvos. „Samsung“ specialistai pranešė, kad jų skenavimo technologija gavo IEC 62.471 atitikties sertifikatą, ir užtikrina vartotojus, kad šios autentifikavimo sistemos naudojimas neturės įtakos sveikatai. Be to, įrenginyje numatytas automatinis sustabdymas tam atvejui, jei vartotojas būtų per arti infraraudonųjų spindulių jutiklio.3.Turkijoje sukurtas nematomas telefono ekranas.

Seniai norėjote, kad smalsios kitų akys nematytu jūsų susirašinėjimo telefone ? Toki tikslą iškėlė Kurdų išradėjas A. Gogeris. Jis sugalvojo padengimą, kurio dėka telefono ekraną paverčia visiems nematomu, išskyrus telefono savininką. Ekraną savininkas mato per akinius, kuriuose yra įdiegtas specialus lustas. Pirmam komplektui sukurti A. Gogeriui reikėjo pusė metų, antram reikėjo kiek mažiau 4 mėnesių, o trečiam per 2 mėnesius. Dabar A. Gogeris , tai gali padaryti vos per 10 dienų ! Visi sužinoję apie šia naujieną tikisi, kad kuo greičiau, tai pasieks masinią gamybą.


TRUMPAI: Kaune pastatytas bendras „Teo“ ir „Omnitel“ salonas.

Už naujieną Dėkojame Vdude1.