Kategorija: Įdomybės   Publikuota: 2016 08 30, 10:51   Įdėjo: Arazz   Komentarai: 1

Mobiliųjų telefonų naujienos! #12 2016-08-26

Taigi, susipažinkite su šios savaitės naujienomis apie mobiliuosius įrenginius. Kiekvieną savaitę vis kažkas atsiranda apie mobiliuosius įrenginius. O aš stengiuosi kažką vis surasti. Šiandieną naujienose:

1. „Samsung“ pardavinės atnaujintus išmaniuosius telefonus.
2. Kritikai: „Corning Gorilla Glass 5“ atsparumas nuvilia.
3. „WhatsApp“ leis bendrovėms siųsti pranešimus savo vartotojams.

Plačiau skaitykite paspaudę Skaityto toliau...
1. „Samsung“ pardavinės atnaujintus išmaniuosius telefonus.

Nepaisant to, kad „Samsung“ ir toliau išlieka išmaniųjų telefonų rinkos lydere, spaudimas įmonei nuolat didėja ir energingi Kinijos gamintojai palaipsniui pasisavina Pietų Korėjos milžinės rinkos dalį. Esant tokiai situacijai, korėjiečiai turi ieškoti būdų, kaip pritraukti kuo daugiau klientų, ir jie nerado nieko kito, tik kaip iš „Apple“ „pasiskolinti“ atnaujintų prietaisų pardavimo idėją. Amerikiečių bendrovė jau ne pirmus metus tiems, kurie nori sutaupyti pirkdami „iPhone“, siūlo „Apple“ gamyklose atnaujintus išmaniuosius. Amžinas jų varžovas „Samsung“ iki šiol buvo neskubėjo sekti Amerikos milžinės pavyzdžiu, bet rinkoje susidariusi padėtis paskatino sprendimą pasinaudoti „Apple“ patirtimi. Šiuo metu žinoma tik tai, kad korėjiečiai užsiims „Galaxy Note ir „Galaxy S“ serijų prietaisų atnaujinimu, o po to juos gražins į parduotuves ir prekiaus mažesne kaina, nurodant, kad jis yra „atnaujintas“. Šiuo metu nežinoma, kuriose šalyse veiks ši programa ir kiek galės sutaupyti suremontuotų produktų pirkėjai.2. Kritikai: „Corning Gorilla Glass 5“ atsparumas nuvilia.

Naujasis stiklas „Corning Gorilla Glass 5“ yra mažiau atsparus įbrėžimams už savo pirmtaką. Corning Gorilla Glass 5 bandymai youtube.com „Youtube“ kanalas „JerryRigEverything“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame, naudodamas specialius įrankius, išbandė „Samsung Galaxy Note 7“ atsparumą įbrėžimams. Autorius pažymi, kad dauguma šiuolaikinių išmaniųjų telefonų subraižomi panaudojus šeštą iš septynių lazdelių, tačiau „Gorilla Glass 5“ „palūžo“ jau po trečio kietumo lygio įrankio panaudojimo. „Samsung Galaxy Note 7“ taip pat nemaloniai nustebino tuo, kad subraižius „namų“ mygtuką, nustoja tinkamai veikti pirštų atspaudų skeneris, nors dauguma išmaniųjų tokį „sužalojimą“ ištveria garbingai. Kolegos iš „Android Authority“ nustebo dėl tokios „Corning“ pasididžiavimo kokybės, todėl gamintojo paprašė pakomentuoti bandymo rezultatus ir sulaukė labai netikėto atsakymo. „Corning“ pareiškė, kad trečio kietumo lygio lazdelė nesubraižė stiklo – tai jos smaigalys nusitrynė į ekraną, o ant paviršiaus likusios metalo dalelės sukūrė įbrėžimų iliuziją. Tačiau šis paaiškinimas žurnalistų neįtikino, kadangi vaizdo įraše matyti, jog kiekvienas kietesnis įrankis palieka aiškesnius pėdsakus ant stiklo. „Corning“ specialistas tai bandė paaiškinti taip: „Yra priklausomybė nuo medžiagų kietumo, bet svarbiausias yra spaudimo stiprumas. Labiau paspaudus minkštą lazdelę galima pasiekti tokį patį rezultatą kaip ir su kieta, naudojant mažesnę jėgą. Spaudimo jėgos ir kontaktuojančių medžiagų kietumo skirtumo derinys lemia perkėlimą.“ Tačiau „JerryRigEverything“ įraše matyti, kaip autorius medžiagos gabalėliu patrina įbrėžimą, tačiau pastarasis neišnyksta. Gamintojo atstovas ir čia nesutriko, tikindamas, jog metalo daleles gali būti labai sunku nuvalyti. Pristatymo metu „Corning“ gyrėsi dukart už ankstesnės kartos stiklą didesniu „Gorilla Glass 5“ atsparumu smūgiams, tačiau bandymai ir šioje srityje neparodė nieko stebuklingo: „Samsung Galaxy Note 7“ stiklas įskilo jau po pirmo kritimo. Video kuriame rodomas testas:
.


3. „WhatsApp“ leis bendrovėms siųsti pranešimus savo vartotojams.

Išmaniesiems telefonams skirtą pranešimų programėlę tokiu pačiu pavadinimu valdanti bendrovė „WhatsApp“ žada leisti bendrovės siųsti pranešimus programėlės vartotojams, praneša BBC. Dabar trumposiomis žinutėmis (SMS) siunčiami pranešimai, tokie kaip informacija apie atidėtus skrydžius, esą galės būti pristatomi naudojantis programėle. Tačiau bendrovė nurodė leisianti vartotojams siųsti ir reklaminio pobūdžio pranešimus. Tai neva pakeis dabar programėlėje rodomas reklamas. Savo privatumo politiką „WhatsApp“ pakeitė pirmąkart nuo 2014 m., kuomet bendrovę įsigijo socialinių tinklų milžinė „Facebook“.


[b]TRUMPAI[b]: Pristatyti „Meizu U10“ ir „Meizu U20“ telefonai.

Už naujieną Dėkojame Vdude1.