Išmaniųjų telefonų gamintojas „OnePlus“ kasmet pristato naujus flagmanus, vėliau juos šiek tiek atnaujina ir taip per metus pasiūlo bent du vadinamuosius „flagmanų žudikus“.Trumpai. Pirmoje metų pusėje „OnePlus“ išleido iš esmės tris telefonus – „OnePlus 7“, „OnePlus 7 Pro“ ir „OnePlus 7 Pro 5G“, o visai neseniai buvo pristatyti ir dar du flagmanai. Kol dar neprasidėjo naujųjų „OnePlus 7T“ ir „OnePlus 7T Pro“ oficiali prekyba – atėjo laikas pasidalinti ir mano įspūdžiais apie „OnePlus 7 Pro“ modelį, kuriuo naudojuosi iš esmės nuo pat išleidimo. Taigi, ar verta jį pirkti ir kokie didžiausi jo privalumai bei trūkumai?
Dizainas
Bent jau man asmeniškai, „OnePlus“ išmaniųjų telefonų dizaino linija visuomet atrodė ganėtinai nyki ir dažniausiai nepalikdavo jokio įspūdžio. Tačiau šiemet likau gerokai nustebintas. Iš esmės dizainas primena praėjusiais metais išleistą „6T“ modelį, bet šįkart viskas atrodo šiek tiek geriau.
Visų pirma, reikėtų žinoti, jog „OnePlus 7 Pro“ yra labai didelis telefonas ir nors priekinėje telefono dalyje nerasime jokių išpjovų ar iškirpimų, tačiau įrenginys turi net 6,67 colių įstrižainės ekraną. Nepaisant to, kad ekranas dengia didžiąją priekinės pusės dalį – jis vis tiek yra monstriško dydžio ir daugumai gali būti nepatogus valdyti viena ranka. Kaip bebūtų, apie ekraną pašnekėsime kiek vėliau, o dabar grįžkime prie dizaino.
Dešinėje pusėje rasime garso reguliavimo, o kairėje – įjungimo, o kiek aukščiau – trijų žingsnių garso aplinkos keitimo mygtuką. Pastarasis tikrai nėra naujiena „OnePlus“ telefonuose, tačiau jeigu nežinote su juo galite keisti garso režimą (įjungti tik vibraciją, išjungti visus garsus ir vibraciją arba grįžti į standartinį variantą). Viskas savo vietose – nei per aukštai, nei per žemai, mygtukai lengvai pasiekiami ir prie kažko prikibti būtų sunku.
Nugarėlėje, kaip ir įprasta, per vidurį rasime trigubą kamerų modulį, kiek žemiau LED blykstę, o dar žemiau – kompanijos logotipą. Jokių staigmenų, viskas pakankamai įprasta. Taigi, kodėl man šis telefonas palieka didesnį įspūdį nei ankstesnės kartos „OnePlus“ šedevrai? Visų pirma – paėmus šį telefoną į ranką juntama, jog tai aukštos klasės telefonas.
„OnePlus 7 Pro“ daug maloniau nugula rankoje ir visumoje atrodo daug labiau išbaigtas produktas nei bet kada anksčiau – didžiulis ekranas su itin siaurais rėmeliais, visi mygtukai savo pozicijose, tinkamai užlenkti ekrano kraštai. Prikibti būtų galima vos dėl kelių dalykų. Vienas jų telefono dydis, o kitas garsiakalbio pozicija, tačiau apie pastarąją problemą – kiek vėliau.
Ekranas
Ekranas – neabejotinai įspūdingiausia „OnePlus 7 Pro“ flagmano detalė. Kaip jau minėjau, jis neturi jokių išpjovų, užima beveik visą priekinę korpuso dalį, o jo kraštai šiek tiek užlenkti. Žinoma, jis išskirtinai didelis, net 6,67 colių įstrižainės, tačiau kadangi pats telefonas nebuvo skirtas vidutiniam vartotojui, entuziastai dinozaurišką dydį laikys veikiau pliusu nei minusu.
Naujasis „flagmanų žudikas“ naudoja „Samsung“ gamybos AMOLED matricą, pasižyminčią Quad HD raiška, HDR10 standartu ir 90 Hz atsinaujinimo dažniu (vaizdas ekrane pasikeičia 90 kartų per sekundę). Visi puikiai žinome, kad „Samsung“ kuria, švelniai tariant, labai gerus ekranus, o dar pridėkime aukštesnį nei įprastą atsinaujinimo dažnį bei HDR10 standartą, ir gausime puikų išskirtinai gerą rezultatą. Gerai, galbūt tai nėra pats geriausias ekranas išmaniajame telefone, vertinant vaizdo kokybę, tačiau jis be jokių abejonių yra lyderių trejetuke ar bent jau penketuke.
Dėl 90 Hz dažnio viskas vyksta daug sklandžiau, o paprasčiausias būdas tuo įsitikinti – nustatymuose pakeisti dažnį į standartinį, 60 Hz. Skirtumas tarp šių dviejų dažnių juntamas ne tik žaidžiant žaidimus, tačiau ir vos kelias minutes panaršius po nustatymų meniu, tarp programėlių ar slenkant vaizdą socialinių tinklų programėlėse – laimėjimas 90 Hz naudai. Ar galima be šios funkcijos išsiversti? Tikrai taip, tačiau didesnis hercų skaičius paverčia ir taip jau sklandų įrenginio veikimą dar sklandesniu, todėl vėliau nebesinori į rankas imti jokio kito prietaiso, kurio ekranas pasižymi 60 Hz specifikacija.
Kalabant apie vaizdo kokybę verta paminėti ir ryškias spalvas, kurios mano akiai atrodo puikiai. Kita vertus, natūralių atspalvių mėgėjai spalvų atvaizdavimą labai lengvai gali pasikoreguoti nustatymuose. Ar ekranas pakankamai šviesus naudoti net ir ryškiausioje saulės šviesoje? Tikrai taip, skirtumo, lyginant su brangesniais telefonais, nepajutau – turinys ekrane įžiūrimas bet kokiomis aplinkos sąlygomis.
Galiu drąsiai teigti, kad „OnePlus“ atliko milžinišką šuolį, kuomet kalba pakrypsta apie jų telefonų ekranus. Aukštesnė raiška, didesnis atsinaujinimo dažnis ir vaizdas nuo kraštinės iki kraštinės, ir be jokių išpjovų – bent jau man tai palieka labai didelį įspūdį ir sunku būtų surasti kitą išmaniojo modelį, kuris šiai dienai turėtų analogišką savybių rinkinį ekrano srityje.
Veikimas
Kuomet kalba pakrypsta apie didelę spartą, galią ir panašius dalykus, daugeliui išmaniųjų telefonų entuziastų pradeda sultis „OnePlus” kompanijos pavadinimas. Nieko keisto, kadangi šis gamintojas ne kamerą ar dizainą, o sklandų ir spartų veikimą laiko didžiausiu įrenginio privalumu. Ne išimtis yra „OnePlus 7 Pro“, turintis bene galingiausią parametrų rinkinį, ir daugelio laikomas greičiausiu „Android“ išmaniuoju rinkoje.
Prie to prisideda „Qualcomm Snapdragon 855“ procesorius, savo galimybėmis šiek tiek nusileidžia tik savo paties, prieš kelis mėnesius atnaujintai „Snapdragon 855 ” versijai. 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties taip pat atlieka savo darbą, todėl skųstis „OnePlus 7 Pro“ galimybėmis būtų labai sunku. Žinoma, kaip ir įprasta šio gamintojo telefonams, jame veikia „QxygenOS“, kas reiškia, jog Jūs gausite nežymiai modifikuotą „Android“ operacinės sistemos versiją. Aptarkime ją šiek tiek plačiau.
Ankstesni „OnePlus“ išmanieji telefonai taip pat naudojo „OxygenOS“, tačiau kas krinta į akis šiemet – gerokai mažiau spragų. Nuo pat pirmos dienos naudojimasis telefonu iš esmės nekėlė jokių problemų, kokios dažnai pasitaiko su „Android“ įrenginiais. Norėčiau pastebėti ir tai, jog nusipirkus šį prietaisą, jis veikė su devintąja, dabar dešimtąja „Android“ versiją gavo beveik taip pat greitai kaip ir pačios „Google” gaminami „Pixel” telefonai. Atnaujinimai pateikiami pakankamai dažnai ir čia tik dar vienas pliusas gamintojui. Kaip įprasta, „OnePlus“ neapkrauna savo produktų itin sudėtingais dizaino sprendimais ar nereikalingomis programėlėmis, todėl „7 Pro” per visas aplikacijas eina kiaurai ir nepatiria jokių strigimų.
Turbūt nieko naujo nepavyktų pasakyti ir apie telefono spartą. Viskas labai greita, o jeigu dar ekranas nustatytas su 90 Hz atnaujinimo dažniu – tai tiesiog fantastika. Šiam flagmanui jokių problemų nesukelia ir mūsų tradicinis testas, kurio metu įrenginys puikiai susitvarkė su su daugybės socialinių tinklų („Instagram“, „Facebook“, „Messenger“ ir „WhatsApp“), naujienų portalų („DELFI“, „15min.lt“), „AnTuTu“, kameros ir YouTube programėlių veikimu.
Jeigu atvirai, kalbėdamas apie „OnePlus 7 Pro“ veikimą negalėčiau pasakyti nieko neigiamo. Visi žaidimai veikia puikiai, naršymas po skirtingas programėles sklandus, pirštų antspaudų jutiklis, kuris įmontuotas po ekranu, taip pat veikia greitai. Tiesa, su šiuo modeliu gamintojas pristatė ir naują funkciją – „Zen Mode“. Įjungus šį režimą, Jūs 20 minučių negalėsite nieko daryti su savo telefonu, o ir jo perkrovimas nepadės, kol neištiksės paskutinės sekundės. Puiki proga bent jau šiek tiek atsikratyti priklausomybės telefonui ir praleisti daugiau laiko su artimaisiais arba tiesiog geriau susikoncentruoti darbui. Įdomus faktas, jeigu ne ilgai užsitęsęs šios apžvalgos rašymas, tai turbūt taip niekada ir nebūčiau išbandęs šios galimybės.
Ką būtų galima pasakyti apibendrinimui? Jeigu norite labai greito telefono, kuris veikia be priekaištų, turi daug vidinės atminties (tikrai nemanau, jog kažkam gali kilti bėdų pripildant 256 GB vidinę talpyklą) ir atliks viską, ko Jums tik gali prireikti – prašau, pirkit ir naudokitės.
Garsas
„OnePlus“ išmanieji telefonai niekada nepasižymėjo gera garso kokybe ir dažniausiai net susilaukdavo ganėtinai aštrių kritikos strėlių šioje srityje. Visų pirma, reikėtų žinoti, jog „OnePlus 7 Pro“ pagaliau turi stereo garsiakalbius, taip pat „Dolby Atmos“ palaikymą. Tačiau praktikoje ne viskas taip gerai kaip galėtų atrodyti skaitant specifikacijas.
Vienas garsiakalbių, kaip visada, įmontuotas apatinėje briaunoje ir jį labai paprasta uždengti pirštu, o dėl to, žinoma, kenčia ir garso kokybė. Iš esmės tai yra daugumos išmaniųjų telefonų problema, tad labai pykti ant gamintojo negalime. Nepaisant to, garsas „OnePlus 7 Pro“ modelyje yra nepalyginamai geresnis nei buvo anksčiau, tačiau iki geriausiųjų jam dar trūksta.
Jeigu mėgstate klausytis muzikos nustatę aukščiausią galimą garso lygį – prarasite šiek tiek kokybės dėl nedidelio iškraipymo ir garsas tikrai nebus toks malonus ausiai kaip klausantis kiek žemesniu garsumu. Kalbant apie pokalbius – pašnekovas girdimas aiškiai, garsiai ir prie kažko prikibti būtų sunku. Tačiau kartais Jūsų pašnekovui gali būti sunku girdėti Jus dėl vidutiniškos kokybės mikrofono – tai viena sričių, kurioje gamintojui pavyksta sutaupyti.
Apatinėje briaunoje, šalia garsiakalbio, įmontuota ir pokalbių ausinė. Bent jau aš pakankamai dažnai susiduriu su tuo, jog kalbėdamas telefonu dažnai padedu pirštą būtent ten ir dėl to mane tampa sunku girdėti. Tikrai ne pats geriausias gamintojo sprendimas, kuris pareikalaus nepamiršti, jog pokalbių ausinė yra būtent apačioje.
Lyginant su pirmtakais, „OnePlus 7 Pro” audio kokybė ir galimybės vertos plojimų. Naujasis flagmanas skamba nepalyginamai geriau nei bet kuris ankstesnis šios kompanijos išmanusius, tačiau keletas smulkių trūkumų neleidžia pasivyti konkurentų iš „Samsung” ar „Apple”. Tiesa, jeigu dar kažkam tai rūpi, „7 Pro” neturi ausinių lizdo.
Kamera
Štai ir priartėjome prie dalyko, kuris metų metus tempia kompaniją žemyn ir specialistų yra laikomas didžiausiu gamintojo achilo kulnu. Ir tai be abejonės yra kameros. Pradėkime nuo to, jog „OnePlus 7 Pro“ nugarėlėje turi trigubą kamerą, kurią sudaro 48 MP raiškos pagrindinis, 8 MP telephoto ir 16 MP itin plataus kampo jutikliai. Skamba tikrai neblogai, o ir skaičiai nemaži, tačiau kaip kokybė?
Nežinau, kokie Jūsų lūkesčiai pamačius 48 MP raiškos sensorių, tačiau iškart pasakysiu, jog tai iš dalies galima vadinti reklaminiu triuku. Taip, nuotruakos iš tiesų bus tokios įspūdingos rezoliucijos, tačiau kadangi pikseliai labai maži, 48MP režimu galėsite fotografuoti tik esant labai geram apšvietimui. Visais kitais atvejais rekomenduojame rinktis 12MP režimą, kuris sujungia 4 nedidelius pikselius į vieną ir taip kadre užfiksuoja kur kas daugiau šviesos. Be to, ir pats 12MP nuotraukos failas užima kur kas mažiau atminties nei 48MP.
Teleobjektyvas Jums pasiūlys 3x optinį priartinimą, na, o itin plataus kampo jutiklis – 117 laipsnių aprėptį. Puiku, bet tikrai ne stebuklas, nes konkurentai gali pasiūlyti 120 ir daugiau.
Tiesą pasakius, dar prieš įsigyjant šį išmanųjį telefoną, teko girdėti labai didelių pagyrimų šio flagmano kameroms. Deja, tačiau nusipirkus ir išbandžius teko šiek tiek nusivilti. Na, gerai, gal ir ne šiek tiek. Naktinė fotografija nė iš tolo neprilygsta tam ką gali pasiūlyti naujausi „Huawei“ flagmanai, o ir dienos metu fiksuojami momentai ne visuomet gali lygiuotis į konkurentus.
Dienos metu nuotraukos atrodo ganėtinai natūraliai ir iš esmės labai stipriai prie kažko prikibti būtų sudėtinga. Fotografuojant šiuo telefonu tikrai jaučiamas ganėtinai stiprus progresas, lyginant su praėjusių metų gamintojo išleistais modeliais. Labai daug plėstis apie dienos situacijas nematau prasmės ir daugiau pakalbėti norėčiau apie naktinę fotografiją.
Jeigu esant geram apšvietimui galima užfiksuoti tikrai gerų akimirkų, tai naktinė fotografija yra šio išmaniojo telefono prakeiksmas. „OnePlus 7 Pro“ iš esmės nusileidžia turbūt visiems savo konkurentams, kurie tik turi tam skirtą režimą. Ir nors jaučiamas akivaizdus progresas, lyginant su praėjusių metų „OnePlus 6T“, tačiau tuo pačiu metu jaučiamas ir akivaizdus atsilikimas nuo tokių flagmanų kaip „Huawei P30 Pro“ ar to paties „Google Pixel 3 XL“.
Didžiausia problema su „OnePlus 7 Pro“ naktiniu režimu yra ta, jog telefoną reikia laikyti ypatingai atsargiai ir nejudinant, kad pavyktų užfiksuoti geresnes akimirkas. Menkas krustelėjimas ir teks bandyti dar kartą. Žinoma, labai gero detalumo tikėtis sunku, o ir labai natūralių spalvų atrasti nepavyks.
Iš esmės kamerų kokybė yra neabejotinai vienas didesnių šio telefono trūkumų ir nors tikrai matomas ganėtinai didelis žingsnis į priekį, lyginant su praėjusių metų „OnePlus“ telefonais, tačiau bent jau naktinė fotografija yra stipriai atsilika nuo konkurentų. Ir jeigu anksčiau buvau linkęs į tokius kompanijos įrenginių trūkumus numoti ranka, tai dabar tai padaryti kiek sunkiau, nes atsilikimas nuo „Huawei“, „Google“ ar „Samsung“ išlieka pakankamai didelis, tačiau kaina varžovus vejasi gerokai greičiau.
Dar vertėtų paminėti ir asmenukių kamerą. Kaip jau žinote, ji slepiasi viršutinėje telefono briaunoje ir pasirodo tik tada kai aktyvuojate ją. Iš esmės fotografijos kažkuo labai nenustebins, tačiau daugiau klausimų kelia ne tai kaip ji fotografuoja, tačiau kaip veikia pats mechanizmas. „OnePlus 7 Pro“ naudojuos jau ganėtinai ilgai ir iki šiol nebuvo nutikę jokių netikėtumų – tik aktyvavus asmenukių kamerą – ji pasirodo, o išjungus – iškart pasislepia. Mechanizmas veikia labai sklandžiai, tačiau kas krinta į akis tai, kad jis ganėtinai greitai pasidengia dulkėmis, kurias nuvalyti pakankamai sunku.
Baterija
Baterija yra tas „OnePlus 7 Pro“ komponentas, kurio iki šiol negaliu įvertinti vienareikšmiškai. Talpi 4000 mAh baterija su „Warp Charge“ 30W įkrovimo technologija vėlgi, galima sakyti, puoštų bet kurio išmaniojo parametrų sąrašą, tačiau realybė yra kur kas mažiau įspūdinga.
Kuomet „7 Pro” pasirodė prekyboje, jis veikė su „Android 9“ operacine sistema ir bent jau aš pasakyčiau, jog baterijos tarnavimo laikas buvo tiesiog tragiškas. Palyginimui, „OnePlus 6“ dienos pabaigoje man dar rodydavo 30 proc. baterijos likutį, o šis flagmanas su įjungtu 90Hz dažniu prašydavo būti įkraunamas vos tik diena pasiekdavo antrąją savo pusę. Situacija, be abejonės, kiek geresnė buvo nustačius įprastinį 60 Hz ekrano atnaujinimo dažnį.
Kita vertus, jeigu „OnePlus 7 Pro“ baterijos tarnavimo laikas su „Android 9“ buvo iš esmės tragiškas, tai situacija nepalyginamai geresnė tapo vos tik atsiradus naujajai „Android 10“. Nemėgstu atlikti kažkokių sudėtingų užduočių telefonu, dažniausiai juo tikrinu socialinius tinklus, žaidžiu „Candy Crush Saga“ ar „PUBG Mobile“ žaidimus. Nors mano diena prasideda pakankamai anksti, o baigiasi ganėtinai vėlai, bet dabar visiško įkrovimo pakanka beveik visai dienai ir vakare turiu dar maždaug 15 proc.
„OnePlus 7 Pro“ baterijos tarnavimo laikas tikrai nėra geriausias rinkoje, o prie to nemažai prisideda ir aukštas ekrano atnaujinimo dažnis. Žinoma, galima jį ir sumažinti, taip sutaupant šiek tiek baterijos, ir tuomet rezultatas bus tikrai neblogas, tačiau tada kyla klausimas, ar tikrai verta mokėti daugiau už „Pro” modelį, jei vis tiek nenaudojame jo išskirtinumų?
Verdiktas
Kaip bebūtų, telefone įdiegta „Warp Charge“ greito įkrovimo technologija pasirūpins, kad išmanusis būtų įkrautas labai greitai. Tiesa, dar norėčiau paminėti, kad „OnePlus 7 Pro“ nepalaiko belaidžio įkrovimo. Aš pats šios funkcijos dažniausiai vis tiek nenaudoju, tačiau taip pakilus telefono kainai, norėtųsi ir tokių malonių, galbūt ir ne pačių būtiniausių, smulkmenų.„OnePlus 7 Pro“ kaina Lietuvoje prasideda nuo maždaug 553,50 eurų.Už tokią pinigų sumą Jūs gausite puikų ir išpjovų nesudarkytą ekraną, vienus geriausių parametų rinkoje bei labai sparčią „OxygenOS” vartotojo sąsają, kas garantuos praktiškai niekur kitur nesutinkamo lygio veikimo sklandumą ir naudojimosi komfortą.
Gamintojas dar pasirūpino, jog vartotojai nustotų skųstis garso kokybe, bei ženkliai patobulino kameras. Tiesa, ne taip ženkliai, jog pasivytų konkurentus. Nuvilti gali ir baterija, tačiau visa laimė, kad sparčiai įkrauti šį flagmaną nebus jokių problemų. Ar verta pirkti šį išmanųjį telefoną? Taip, tačiau nesitikėkite, jog už šią pinigų sumą Jūs gausite „Huawei“ kameros kokybę ar „Samsung” flagmanams būdingas visas įmanomas funkcijas.
Jūs turite būti prisijungęs kad galėtumėte rašyti komentarus apie šią svetainę - prašome arba prisijungti prisijungimo langelyje arba [čia].
BillyCarge3 mėnesių prieš
I've been using https://greenrevolutioncbd.com/cbd-and-gaba-interaction-and-benefits/ seeing that across two years now, and the adventure has been transformative. CBD grease has evidently improved my snooze dignity and reduced my anxiety levels. The edibles are a commodious and enjoyable passage to incorporate CBD into my common routine. I be aware the talent approach to wellness that CBD offers, and I've knowledgeable no adverse side effects. Highly recommend in behalf of those seeking a sensible selection to unwritten medications.
BillyCarge3 mėnesių prieš
I've been using cbd drink drops instead of through two years at this very moment, and the experience has been transformative. CBD grease has curiously improved my catch quality and reduced my anxiety levels. The edibles are a commodious and enjoyable way to incorporate CBD into my commonplace routine. I appreciate the spontaneous approach to wellness that CBD offers, and I've knowledgeable no adverse side effects. Tremendously commend for the sake of those seeking a commonplace selection to traditional medications.
Wayneevift3 mėnesių prieš
The article https://www.citybeat.com/cannabis/the-best-strongest-delta-9-gummies-in-2024-18172873 reviews the excel CBD Gummies for Anxiety available this year. It highlights four standout products, emphasizing their potency, flavor, and comprehensive consumer satisfaction. The author effectively balances complete descriptions with alcohol testimonials, giving readers a broad discernment of each option. The incorporation of dosage guidelines and cover tips over enhances its value. This well-researched piece is an terrific resource for exploring CBD gummies for Anxiety in 2024.
Wayneevift3 mėnesių prieš
The article https://www.citybeat.com/cannabis/the-best-strongest-delta-9-gummies-in-2024-18172873 reviews the excel CBD Gummies for Anxiety readily obtainable this year. It highlights four standout products, emphasizing their potency, flavor, and overall consumer satisfaction. The creator effectively balances precise descriptions with consumer testimonials, giving readers a comprehensive awareness of each option. The incorporation of dosage guidelines and cover tips at enhances its value. This well-researched proportion is an terrific resource representing exploring CBD gummies for Anxiety in 2024.
Wayneevift4 mėnesių prieš
The article https://www.citybeat.com/cannabis/the-best-strongest-delta-9-gummies-in-2024-18172873 reviews the ascend CBD Gummies for Anxiety readily obtainable this year. It highlights four standout products, emphasizing their potency, flavor, and blanket consumer satisfaction. The author effectively balances precise descriptions with alcohol testimonials, giving readers a comprehensive discernment of each option. The numbering of dosage guidelines and cover tips at enhances its value. This well-researched rap over is an terrific resource in the service of exploring CBD gummies for Anxiety in 2024.
Wayneevift4 mėnesių prieš
The article https://www.citybeat.com/cannabis/the-best-strongest-delta-9-gummies-in-2024-18172873 reviews the prime CBD Gummies for Anxiety to hand this year. It highlights four standout products, emphasizing their potency, flavor, and blanket consumer satisfaction. The creator effectively balances precise descriptions with alcohol testimonials, giving readers a encyclopaedic understanding of each option. The numbering of dosage guidelines and safety tips more distant enhances its value. This well-researched proportion is an a-one resource for the sake of exploring CBD gummies for Anxiety in 2024.
Vincentcah4 mėnesių prieš
click to read keplr login
Charlesovemi4 mėnesių prieš
The article on the the best CBD Gummies for Pain was incredibly helpful quest of navigating the substantial array of products available. It provided elaborate reviews and comparisons, highlighting factors like potency, ingredients, and purchaser feedback. The counting of pros and cons for each offshoot was particularly beneficial in making conversant with choices. Whether you're a young narcotic addict or looking to whip brands, this article offers valuable insights to guide your CBD/THC gummy selection.
Kas komentuojama
Geras
Tai jau tikrai...
O šitas rimtas video
Tik patariu išsisaugot activation failus, nes jeig ...
Dėkui, reikės pabandyt!